Golf III 1.4 falowanie obrotów silnika

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

karol27
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 390
Rejestracja: wt paź 09, 2007 19:35
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Post autor: karol27 » pn cze 01, 2009 10:43

Zazwyczaj sprawcą jest sparciała odma odma która po rozgrzaniu jest jak guma do żucia.



Skura
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: śr maja 27, 2009 15:15
Lokalizacja: niewazne
Kontakt:

Post autor: Skura » czw cze 04, 2009 17:47

karol27 pisze:Zazwyczaj sprawcą jest sparciała odma odma która po rozgrzaniu jest jak guma do żucia.
Odma powietrza????



Awatar użytkownika
PAPAYOS
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 805
Rejestracja: czw sie 30, 2007 15:04
Lokalizacja: Zambrów
Kontakt:

Post autor: PAPAYOS » czw cze 04, 2009 18:14

Ja kiedyś miałem podobną sytuację...

A zaczęło się tak:

Auto zgasło, mimo wymiany świec, palca, kopółki, przewodów auto nie ożyło... Na hol i do złotej rączki mechanika... Orzekł - aparat zapłonowy, więc wymieniłem, auto dalej było deth. Orzekł następnie - cewka zapłonowa... wymieniłem auto zagadało... Ale jego obroty jałowe na rozgrzanym silniku pozostawiały wiele do życzenia, auto gasło, szarpało, obroty falowały. Na zimnym silniku auto pracowało jak lalka.
Wiec sam się zabrałem za naprawę starego aparatu zapłonowego, naprawiłem, wymieniłem i obroty biegu jałowego na zimnym i ciepłym były jak ta lala... Ale do czasu. Po 2 tygodniach auto znowu zaczęło odstawiać szopki. Szarpało i przerywało podczas przyspieszania, do wymiany już nic nie miałem, bo 2 tygodnie temu już wszystko wymieniłem (nawet przepustnicę jeszcze miesiąc wcześniej).
Więc znowu slalom po mechanikach i elektromechanikach, ustawiłem zapłon, adaptowałem ponownie przepustnicę, a auto dalej szarpało.
Więc znowu wziąłem los auta w swoje ręce i znowu wymiana wszystkiego po kolei.
Okazało się że nowe przewody dostały przebicia i gubiły iskrę...
Puki co jest już 4 miesiące po wymianie i wszystko chodzi. :okej:

Więc moja rada jest taka, aby zacząć od rzeczy podstawowych takich jak przewody, palec i kopółka.

Pozdrawiam
PAPAYOS


https://www.facebook.com/pages/Cthulhu/369766173200313

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 493 gości