pomocy,szarpie autem,nie mam juz pomyslow co dalej....:(:(

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » wt maja 19, 2009 22:26

NGK to porządne świece, chyba że stare to zmieniaj.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
orrson
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: wt maja 12, 2009 22:37
Lokalizacja: Połaniec
Kontakt:

Post autor: orrson » pt maja 22, 2009 23:08

a wiec tak,zalozylem swiece firmy Beru i bylo fajnie przez 5 kilometrow,i powrocilo szarpanie, ubylo troche plynu chlodniczego i mysle sobie tak: zaczyna powoli siadac uszczelka pod glowica,prawdopodobnie jest malutka szczelinka i podczas zasysania tlok pobiera troche plynu i zarzuca na swiece,a podczas spalania cisnienie nie zdazy napompowac wezy wodnych,a jesli napompuje to w malym stopniu i uklad sie odpowietrzy,na jednej starej swiecy zbyl spory nagar,i na tych nowych ktore zalozylem dwa dni temu,znow pojawia sie jakis nalot(na trzecim cylindrze) i teraz pytanie,czy remontowac silnik,czy lepiej wymienic,bo mam dobra okazje,znajomy szefa ma do sprzedania silnik z golfa 3 GTI 2.0 16V 150 kucykow,wraz ze skrzynia biegow,silnik jest uzbrojony,ma wszystki kolektory,czujniki,okablowanie i cala wizka z komputerem,cena 1000zł i mowi ze zejdzie z ceny bo mu to graci w piwnicy,i teraz pytanie,co jeszcze bedzie do przerobienia?poduszki podejda?polosie beda pasowaly?wydech na kolektor siadzie? robil ktos cos takiego??
pozdrawiam



noomercy
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 118
Rejestracja: wt sty 27, 2009 23:59
Lokalizacja: w-wo

Post autor: noomercy » sob maja 23, 2009 16:46

mi to wyglada na przestawiony rozrzad, ale skoro mowisz ze jest ok..



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 313 gości