swiece zarowe w tdi 1z niegrzeją

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

dukem
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 687
Rejestracja: wt lis 30, 2004 14:46

Post autor: dukem » sob paź 08, 2005 17:58

To ze roznia sie o kilkanascie lat to wiem...poprostu nie wiedzialem ze swiece grzeja po odpaleniu i czesciowo sie nie mylilem bo jednak pelnej mocy nie maja :grin: czlowiek sie uczy przez cale zycie :pub:



siarajechane
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: sob paź 01, 2005 01:27
Lokalizacja: Łobez
Kontakt:

Post autor: siarajechane » ndz paź 09, 2005 00:00

dukem pisze:poprostu nie wiedzialem ze swiece grzeja po odpaleniu i czesciowo sie nie mylilem bo jednak pelnej mocy nie maja czlowiek sie uczy przez cale zycie
Swiece grzeją jeszcze przez jakis czas po zgasnięciu lampki przed odpaleniem silnika. A co do kąta wtrysku to w 1,6TD sprawa jest bardzo prosta.luzujesz śruby trzymające pompę wtryskową(2 albo 3) i pretem albo najlepiej łyżką regulujesz odchylając pompę wtryskową od bloku.Radze jednak samemu sie za to nie zabierać bo jak przedobrzysz sprawe to Golfik bedzie zostawiał chmurę godną 25 letniego jelcza...:D


let's play!

dukem
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 687
Rejestracja: wt lis 30, 2004 14:46

Post autor: dukem » ndz paź 09, 2005 17:39

Ja sie tylko z ciekawosci zapytalem bo narazie nie widze takiej potrzeby...samochod z reguly nie dymi a jak zmienilem paliwo to juz wogole nie widzialem chmury za mna juz dluzszy czas...a teraz jeszcze wiem jak sie to robi...



siarajechane
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: sob paź 01, 2005 01:27
Lokalizacja: Łobez
Kontakt:

Post autor: siarajechane » ndz paź 09, 2005 18:56

dukem pisze:Ja sie tylko z ciekawosci zapytalem bo narazie nie widze takiej potrzeby...samochod z reguly nie dymi a jak zmienilem paliwo to juz wogole nie widzialem chmury za mna juz dluzszy czas...a teraz jeszcze wiem jak sie to robi...
no zgadza sie jezeli nie dymi to niema sensu tego ruszać.w sumie te silniczki są nie do zajeżdżenia ja mam 1,6D który ma ponad 340000 przejechane i nawet dymku nie pusci, a znajomy w audi 80 w 1,6TD to pierwszy pasek rozrzadu wymienił po 170000 :pub:



dukem
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 687
Rejestracja: wt lis 30, 2004 14:46

Post autor: dukem » pn paź 10, 2005 20:29

No tyle na pasku to przesada...ale prawda jest taka ze silniki sa the best...



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 239 gości