[mk2]Problem z obrotami.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
daaroo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1784
Rejestracja: ndz paź 24, 2004 01:33
Lokalizacja: Skarzysko/Krakow
Kontakt:

Post autor: daaroo » pt paź 07, 2005 01:37

frantz pisze:slonko, slonko, na jakim zdjeciu ?
coś zdjęcia poznikaly



Awatar użytkownika
jarek_1313
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 96
Rejestracja: śr gru 22, 2004 16:22
Lokalizacja: Zielonka k/Warszawy
Kontakt:

Post autor: jarek_1313 » pt paź 07, 2005 13:42

No własnie pokazcie te zdjęcia, bo skoro w wielopukcie to pneumatycznie działa, może coś się gdzies przytkało, mi też spadają. W dodatku jak go gasze to niechce odpalić czasami na benzynie, musze odpalić go na gzie przegazować przełącze na benzyne to wysokie chodzą, niskie giną i przykapca, a zachwile zaczyna chodzić i odpalać jak by się coś zapychało, a niedawno filtr paliwa wymieniałem bo zabił mi wszystko i nie chciał ciągnac na benzynie.

[ Dodano: Wto Paź 11, 2005 16:51 ]
A więc byłem dziś w serwisie boscha i poszedł mi regulator biegu jałowego tj. chyba ten silnik krokowy, jak co poniektórzy tu to nazywają. Umieszczone to jest w 1,3NZ pod kolektorem ssącym, wchodzi do tego wężyk - mniej więcej 2cm średnicy- idący znad przepustnic, wychodzący z plastiku miedzy przepływomierzem a nimi, a wychodziz niego tej samej średnicy węzyk idący do kolektora ssącego. Przewody elektryczne zasilające go wychodza z tego samego plastiku, co do wtryskiwaczy między 1 a 2 cylindrem. Na stronie bosha wyczytałem. że nie tylko w tym silniku to było montowane, ale i w golfach 1,8; 2,0, audicach, jetach, pasatach. Silniki, które mają to samo (ale być może gdzie indziej umieszczone) to: EV-1,8; gz 1,8; JS 2,0; NZ 1,3; 3F 1,3. Moje pytanko: czy ma ktoś może to sprawne na zbyciu? Jak tak, to piszcie do mnie, że macie i za ile, a ja w chwili wolnej jeszcze spróbuję to wykręcić (nie będzie łatwo, bo w głupim miejscu jest) i naprawić - może mi się to uda, bo chyba się to rozbiera.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 502 gości