pomysł na kolejne zabezpieczenie autka!!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
kamil993
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 146
Rejestracja: pt cze 24, 2005 18:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: kamil993 » ndz wrz 25, 2005 17:47

no wlasnie o tym samym pomyslalem, mam gladka klape i u mnie wuj a nie klamki z tylu mozna zalozyc... niestety jak sie centralny spsuje, to sam sie bede musial dostac jak zlodziej wybijajac przy tym szybe... :/


Scirocco Team Portal
www.scirocco.pl

Awatar użytkownika
imp
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 845
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 23:31
Lokalizacja: mysłovwice/glivwice
Kontakt:

Post autor: imp » ndz wrz 25, 2005 21:51

oczywiscie pomysł na gówniarzy...inne zabezpieczenia tez mam na skrzynke odciecia zapłonu i pompy...alarm....wiec juz troche tego jest wiec nie zaszkodziło zaslepic zamków...a dlatego tym bo to łatwo oderwać ..i otworzyc ewentualnie kluczykiem.....nie jest to super hiper pomysł ale kogos mozna tym zawiezc


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=53310&postdays=0&postorder=asc&start=0]my ex mk3 GTI 20 jahre by ABF[/url]
[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2269482#2269482]actual mk4 GTI Exlusive by AGU[/url]

6N 1.4 8V/MK4 1.6 8V/MK3GTI 2.016v/DERBY 1.1 8V/MK4GTI 1.8T 20V/6N 1.3 8V/A4 B6 1.9TDI/A4 B7 2.0TDI

Awatar użytkownika
kadet
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 428
Rejestracja: pt mar 25, 2005 19:11
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Post autor: kadet » ndz wrz 25, 2005 22:00

hmm wydaje mi sie ze jednak skuteczniejszym wyjsciem bedzie wstawienie tylnych klamek do przodu ewentualnie demontaz bebenka. Inna sprawa ze co bedzie jesli pilot kiedys zawiedzie...



Awatar użytkownika
paolo
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 507
Rejestracja: śr sie 25, 2004 23:20
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Kontakt:

Post autor: paolo » ndz wrz 25, 2005 22:38

a z Passata B5 tylne pasuja do Mk4 ?



Awatar użytkownika
imp
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 845
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 23:31
Lokalizacja: mysłovwice/glivwice
Kontakt:

Post autor: imp » ndz wrz 25, 2005 22:42

tak powinny pasowac...pasują tez z octavki..fabii..polo...etc..oczywiscie z tych nowszych około 2000r seat ma podobno troszke inne ale nie sprawdzałem.........


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=53310&postdays=0&postorder=asc&start=0]my ex mk3 GTI 20 jahre by ABF[/url]
[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2269482#2269482]actual mk4 GTI Exlusive by AGU[/url]

6N 1.4 8V/MK4 1.6 8V/MK3GTI 2.016v/DERBY 1.1 8V/MK4GTI 1.8T 20V/6N 1.3 8V/A4 B6 1.9TDI/A4 B7 2.0TDI

Awatar użytkownika
Dioda83
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 702
Rejestracja: pn mar 14, 2005 13:31
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: Dioda83 » pn wrz 26, 2005 15:43

Też myślałem nad wyjęciem bębenków :) ale strach pomysleć co będzie jak bateria padnie :( pozostaje jeszcze ewentualnie jakies mechaniczne otwrcie centralnego :D ale pytanie tylko jak to zrobic??


SPRZEDAJĘ
Mój Mk2
Obrazek
www.wsercupolska.org

Awatar użytkownika
miomio1
Cool Europe GL
Cool Europe GL
Posty: 790
Rejestracja: czw gru 30, 2004 23:33
Lokalizacja: Mragowo
Kontakt:

Post autor: miomio1 » pn wrz 26, 2005 15:46

Dioda83 pisze:Też myślałem nad wyjęciem bębenków :) ale strach pomysleć co będzie jak bateria padnie :( pozostaje jeszcze ewentualnie jakies mechaniczne otwrcie centralnego :D ale pytanie tylko jak to zrobic??
bagażnik jeszcze został do otwierania :bigok:



Awatar użytkownika
imp
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 845
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 23:31
Lokalizacja: mysłovwice/glivwice
Kontakt:

Post autor: imp » pn wrz 26, 2005 17:25

ok...wypieprzam klamki z zamkami...wkładam z tylnich dzwi....zawek w tyle tez wedruje na smietnik....otwór zostaje..zalany ...wyrównany i w lakier....o otwieranie sie nie martwie ...mam dwa piloty a jezeli zawiedzie centralka..wypysciłem z auta trzy prety i założyłem na nie gumki..pręty są w róznych miejscach podwozia...połączenie tych prętów w odpowiedniej kombinacji otworzy wszystkie dzwi.. 3 pręcik jest do podłaczenia awaryjnego prądu...pręty ..jedyny minus jest taki ze trzeba miec pod reką 2.5 m kabla... nie zdecydowałem sie na pstryczek ukryty bo taki mozna znależc a prety gubią sie przy innych wystających elementach...


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=53310&postdays=0&postorder=asc&start=0]my ex mk3 GTI 20 jahre by ABF[/url]
[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2269482#2269482]actual mk4 GTI Exlusive by AGU[/url]

6N 1.4 8V/MK4 1.6 8V/MK3GTI 2.016v/DERBY 1.1 8V/MK4GTI 1.8T 20V/6N 1.3 8V/A4 B6 1.9TDI/A4 B7 2.0TDI

Awatar użytkownika
Goofi
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 19:10
Lokalizacja: WarszaVWa
Kontakt:

Post autor: Goofi » pn wrz 26, 2005 18:00

imp pisze:ok...wypieprzam klamki z zamkami...wkładam z tylnich dzwi....zawek w tyle tez wedruje na smietnik....otwór zostaje..zalany ...wyrównany i w lakier....o otwieranie sie nie martwie ...mam dwa piloty a jezeli zawiedzie centralka..wypysciłem z auta trzy prety i założyłem na nie gumki..pręty są w róznych miejscach podwozia...połączenie tych prętów w odpowiedniej kombinacji otworzy wszystkie dzwi.. 3 pręcik jest do podłaczenia awaryjnego prądu...pręty ..jedyny minus jest taki ze trzeba miec pod reką 2.5 m kabla... nie zdecydowałem sie na pstryczek ukryty bo taki mozna znależc a prety gubią sie przy innych wystających elementach...
Czytajac ten temat pomyslalem o awaryjnym pstryczku, ale pomysl z pretami - wyprowadzonymi stykow - bardzo mi sie podoba. Tylko potem chodzic z akumulatorem :jezor: ale to tylko sytuacja awaryjna i lepsza od wybijania szyby :grin:



Awatar użytkownika
paolo
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 507
Rejestracja: śr sie 25, 2004 23:20
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Kontakt:

Post autor: paolo » pn wrz 26, 2005 19:55

a dzis rano qmpel mowi w szkole....."prawie nie mialem passata"
podjechal do domu wszedl do gory mowi zje cos i idzie myc auto i przylatuje sasiad ze auto mu kradli ale wyskoczyl z aparatem i uciekli.
Podjechali Subaru Impreza gosc w bialej koszuli marynarka wisiala z tylu ;) wyszedl jeden koks stanol po drugiej stronie ulicy i niby siku w krzaki a drugi kolo auta wypalil szluge i dawaj wszedl do auta i odpala i wtym sasiad z aparatem :D wyskoczyl z auta zaslonil reka ryja i pitawa do Subaru.
Kumpel schodzi zamki nie uszkodozne :hmm: wezwal policje i nie bylo czego zglosic zero szkody. A biedny policjant nadal przez Cb zeby z komisariatu zadzwonil do niego na komure bo......zlodzieje maja podsluch radia i nie moga nadawac <LOL> :D

P.S. Rzecz dziala sie w piatek w poludnie.....



Irkuck
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: pt wrz 16, 2005 18:48
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Irkuck » wt wrz 27, 2005 02:07

Nie zastanawialiście nigdy ze taki złodziej może lukac sobie od czasu do czasu i wyszukiwać stron jak ta :chytry: i dowiadywać się o zabezpieczeniach i pomysłach na zapitolenie naszej bryczki?????
Nie zapominajcie ze te patafiany to cwaniaczki nic nie robią bo jedyne co potrafią to kraść i w nosie grzebać bo mamusia nie nauczyła niczego więcej pieprzone pasożyty sry za słowa ale gdybym takiego złapał na kradzieży to nie wahał bym się użyć czegoś o większym kalibrze niż aparat a tak na marginesie to mam ich tu :ass: :okej: :okej: :okej:



Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » wt wrz 27, 2005 09:42

a ja sie spotkalem z tym ze nie wylamuja klamek i nie wybijaja szyb tylko potrafia wyciac ci przdnia szybe( mk2) latwy dostep do srodka juz jest, szybko cicho i jescze szyba na sprzedaz,nie wierzylem ale na jakims starym lumpie do rozbiorki sprawdzilem jak sie wyrywa uszczelki no i to tez jest niezly sposob.A co do tego ze zlodziej moze zajrzec na takie stronki to mnie sie wydaje bez sensu bo on juz to wszystko za i nas moglby jeszcze sporo nauczyc :)


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 341 gości