1,8 RP czasem gubi obroty przez chwilę po zapaleniu

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

olo666
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 10:36
Lokalizacja: ruda śląska

Post autor: olo666 » czw kwie 09, 2009 14:48

miałem 1,3 na gazniku ale nie znam dokładnie oznaczenia bo były 2 bardzo podobne do siebie 1,3 i nie umiałem zidentyfikować. 55 kucy tam chyba było.
Ps do mojego problemu.
Wycziłem ze samochód rano normalnie odpala bez problemów.Czyli problem sie pojawia chyba tylko w ciepłe słoneczne dni lub przy ciepłym silniku

[ Dodano: 17 Kwi 2009 09:07 ]
Witam.A może sonda lambda padła ?? Czytałem tu na forum ze ktoś w RP miał problem z obrotami jak ja i odpioł sonde i było git.Objezdziłem mechaników i każdy mówi coś innego ;D Jeden nawet powiedział ze w takich starszych autach to jest H... nie robota ;D;D;D
Idzie podpiąć ten silnik do kompa zeby wykazał usterkę ?? Jeśli tak to czy takie badanie jest dokładne ?? Pozdrawiam

[ Dodano: 17 Kwi 2009 09:16 ]
Witam.A może sonda lambda padła ?? Czytałem tu na forum ze ktoś w RP miał problem z obrotami jak ja i odpioł sonde i było git.Objezdziłem mechaników i każdy mówi coś innego ;D Jeden nawet powiedział ze w takich starszych autach to jest H... nie robota ;D;D;D
Idzie podpiąć ten silnik do kompa zeby wykazał usterkę ?? Jeśli tak to czy takie badanie jest dokładne ?? Pozdrawiam

[ Dodano: 17 Kwi 2009 09:17 ]
Witam.A może sonda lambda padła ?? Czytałem tu na forum ze ktoś w RP miał problem z obrotami jak ja i odpioł sonde i było git.Objezdziłem mechaników i każdy mówi coś innego ;D Jeden nawet powiedział ze w takich starszych autach to jest H... nie robota ;D;D;D
Idzie podpiąć ten silnik do kompa zeby wykazał usterkę ?? Jeśli tak to czy takie badanie jest dokładne ?? Pozdrawiam



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 391 gości