Ile Wam pali po wywaleniu kata?????

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Gwiazdor
_
_
Posty: 3415
Rejestracja: sob gru 11, 2004 19:55
Lokalizacja: TK/WW
Kontakt:

Post autor: Gwiazdor » ndz wrz 25, 2005 12:29

Paweł Marek pisze:No raczej nie był wymieniany bo kupiłem autko z przebiegiem 140000 co raczej zgadza się ze stanem auta, i przjechałem nastepne 110 tys. No i na pozostałych częściach układu wydechowego ktore już wymieniłem był rok produkcji nabity, oryginalne fanryczne tłumiki to były więc nie sądze żeby kat był wymieniany. ALe nic. Na razie nie wymieniam. Chociaż autko z dość dużym trudem te 200/h wyciąga, ale to raczej wina instalki gazowej
No to jak jest wszystko ok to nie ma co ruszać.

Chociaż wg pana Chojnackiego na temat wywalania katalizatorów to w starszych autkach mogą być deliktanie lepsze osiągi ale to tak mała różnica że nie jest się w stanie w codziennej jeździe zauważyć. Co do nowszych aut to wywalanie kata nic nie pomoże bo silnik wraz z resztą jest skonstruowany pod katalizator i w niektórych przypadkach osiągi i ogólnie dynamika samochodu są gorsze. Co innego porządny układ wydechowy np Supersprinta. Ale to już jest poważna kasa.


Obrazek

Awatar użytkownika
Dioda83
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 702
Rejestracja: pn mar 14, 2005 13:31
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: Dioda83 » pn wrz 26, 2005 15:49

Paweł Marek pisze:Chociaż autko z dość dużym trudem te 200/h wyciąga, ale to raczej wina instalki gazowej
A ja też mam LPG i śmiga porównywalnie do benzynki kwestia regulacji :D


SPRZEDAJĘ
Mój Mk2
Obrazek
www.wsercupolska.org

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości