Przy ok. 100 km/h wieje, gwiżdże, dmucha...

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Radzioolo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: czw kwie 02, 2009 21:43
Lokalizacja: Osiecznica
Kontakt:

Post autor: Radzioolo » ndz kwie 05, 2009 13:55

A no nie wiele daly a tak wogole to ja przylozylem kartke papieru do uszczelek i zamknelem drzwi potem przeciagalem ja po calej dlugosci uszczeli i okazalo sie ze nie we wszystkich miejscach mialem taki sam opor co znaczy ze moje uszczelki sa do wymiany sprawdzcie to samo u siebie ale z tego co mi wiadomo wymiana uszczelek to raczej nie male pieniadze



Mariooo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: wt paź 14, 2008 23:23
Lokalizacja: ZKL

...

Post autor: Mariooo » śr maja 06, 2009 12:26

Witam ponownie,

po nagięciu dalej dmucha... już nie wiem co mam robić... odbiera to całą przyjemność z jazdy... może jakieś dodatkowe uszczelki, próbował może ktoś z Was czegoś takiego?

Pozdrawiam :)



Awatar użytkownika
carrion
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 874
Rejestracja: wt sie 28, 2007 19:40
Lokalizacja: wlkp
Kontakt:

Post autor: carrion » śr maja 06, 2009 13:10

Czytałem niegdyś na forum o podobnym problemie w mk4. Powodem świstu, zdecydowanie psującego komfort jazdy był...brak zaślepki w miejscu, gdzie wkłada się blokadę skrzyni biegów! Próbowałem znaleźć ten temat, ale chyba juz nie ma. Nie zaszkodzi więc i tego miejsca sprawdzić. Pozdrawiam!



Mariooo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: wt paź 14, 2008 23:23
Lokalizacja: ZKL

Post autor: Mariooo » śr maja 06, 2009 13:25

Bardzo dziękuję Ci za odpowiedź, sprawdzę ;)
Wydaje mi się jednak, że u mnie wieje od drzwi i to z dwóch stron, wieje właśnie tam gdzie w nowszych wersjach montowane były dodatkowe uszczelki...



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 337 gości