tylna wyczieraczka

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
igor002
Marysiakra
Marysiakra
Posty: 1050
Rejestracja: pn wrz 06, 2004 15:34
Lokalizacja: z tąd, a tak naprawde: Kraków
Kontakt:

Post autor: igor002 » ndz lis 28, 2004 11:44

sprawdz też bezpiecznik, ja tak miałem ze kiedys mi chpodził silniczek bo słyszalem ale nie miałem reszty flaków od wycieraczki kupiłem flaki i lipa bo nic nagle nie działa.

U mnie to był bezp nr 4, działał spryskiwacz ogrzewanie ale wycieraczka nie chodziła, teraz śmiga aż miło popatrzeć:)


Mk3 GTI 16V ABF

bn_niedzwiedz

Post autor: bn_niedzwiedz » pn lis 29, 2004 18:50

sprawdze ten bezpiecznik bo oswietlenie tablicy jest



Awatar użytkownika
igor002
Marysiakra
Marysiakra
Posty: 1050
Rejestracja: pn wrz 06, 2004 15:34
Lokalizacja: z tąd, a tak naprawde: Kraków
Kontakt:

Post autor: igor002 » wt lis 30, 2004 02:27

dziwne ale u mnie było wszystko poza tym , tzn ogrzewanie spryskiwacz oswietlenie i tylko wycieraczka nie chodziła. wymieniłem przepalony bezpiecznik i śmiga, ciekaw jestem od czego ten bezp jeszcze był bo myslalem ze np ogrzewanie szyby na tym samym ale grzała:)


Mk3 GTI 16V ABF

Awatar użytkownika
Kapsel_1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 118
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 17:21
Lokalizacja: Pomiechówek
Kontakt:

Tylna mazajka

Post autor: Kapsel_1 » wt lis 30, 2004 14:07

Nikt niestety nie odpowiedział na moje pytanie tzn jak czasowo włączyć tylną wycieraczkę . Kumpel w polo coupe musi machnąć manetką do przodu i do tyłu, tak się włącza i wyłącza a w MK3 musi być inaczej. ale jak ??? :food:


126p to była fuuraaaaaaa a teraz MK3 1.8 GT
next MK4 1.9 TDI
[b]Części do komputera, monitory drukarki itp. pisz co potrzebujesz[/b]

Awatar użytkownika
Sebos
سثلاخخ
سثلاخخ
Posty: 253
Rejestracja: wt paź 26, 2004 21:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sebos » wt lis 30, 2004 14:30

Hmmm, ja mam inny problem nie potrafie wlaczyc tylnej wycieraczki w moim MK3 tak aby nie wlaczyl sie spryskiwacz :( bo teraz to dziala tak:
1 - dlugie nacisniecie od siebie to wlaczenie spryskiwacza i kilkakrotny szybki przejazd wycieraczki, po czym wlacza sie tryb czasowy i wycieraczka lata tak mniej wiecej raz na minute czy dwie, aby wylaczyc ja wogole musze krotko wcisnac od siebie
2 - krotkie nacisniecie od siebie to tak samo uruchomienie spryskiwcza oraz pojedynczy przejazd wycieraczki i wlaczenie sie czsowego
3 - aby wlaczyc raz wycieraczke (jednak tez ze spryskiem) to musze dwa razy szybko nacisnac od siebie

Wydaje mi sie ze powinna byc mozliwosc wlaczenie wycieraczki bez spyskiwacza ....


------------------------------
pozdr
Sebos - سثلاخس
[b]I-sze OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIE VWGOLF.PL !!![/b] działo sie, działo :D http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=21501

--- VWGOLF SQUAD MAZOWSZE ---
www.vwgolf.waw.pl

Awatar użytkownika
Sebos
سثلاخخ
سثلاخخ
Posty: 253
Rejestracja: wt paź 26, 2004 21:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sebos » wt lis 30, 2004 14:31

Hmmm, ja mam inny problem nie potrafie wlaczyc tylnej wycieraczki w moim MK3 tak aby nie wlaczyl sie spryskiwacz :( bo teraz to dziala tak:
1 - dlugie nacisniecie od siebie to wlaczenie spryskiwacza i kilkakrotny szybki przejazd wycieraczki, po czym wlacza sie tryb czasowy i wycieraczka lata tak mniej wiecej raz na minute czy dwie, aby wylaczyc ja wogole musze krotko wcisnac od siebie
2 - krotkie nacisniecie od siebie to tak samo uruchomienie spryskiwcza oraz pojedynczy przejazd wycieraczki i wlaczenie sie czsowego
3 - aby wlaczyc raz wycieraczke (jednak tez ze spryskiem) to musze dwa razy szybko nacisnac od siebie

Wydaje mi sie ze powinna byc mozliwosc wlaczenie wycieraczki bez spyskiwacza ....


------------------------------
pozdr
Sebos - سثلاخس
[b]I-sze OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIE VWGOLF.PL !!![/b] działo sie, działo :D http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=21501

--- VWGOLF SQUAD MAZOWSZE ---
www.vwgolf.waw.pl

Ciukier

Post autor: Ciukier » wt lis 30, 2004 14:46

bn_niedzwiedz pisze:sprawdze ten bezpiecznik bo oswietlenie tablicy jest
Bart i co udało Ci się uruchomić czasowy tryb w przednich wycieraczkach? bo mam podobny problem, tzn. jak włącze tryb czasowy to wycierazcki chodzą jak chcą, raz chodzą, raz nie chodzą.
Jak możesz napisz co było przyczyną, sprawdzę u siebie, bo wkur....a mnie to.
Pozdr :grin:



Awatar użytkownika
guli
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 262
Rejestracja: pt wrz 17, 2004 12:07
Lokalizacja: Wlkp

Post autor: guli » wt lis 30, 2004 17:28

Ciukier, może Ty masz po prostu programowalny przekaźnik? Zerknij na tablicę, 19-zwykły, 99-programowalny :)



Ciukier

Post autor: Ciukier » śr gru 01, 2004 15:31

Nie mam pojęcia :(, generalnie objawy są takie że jak włącze czasowy tryb to wycieraczki chodzą (bądź nie) jak im się podoba, przy tym słyszalny jest jakiś dzwięk w okolicach kolumny kierownicy.
Programowalny to raczej nie, model '87 stare przełączniki.
????



Awatar użytkownika
igor002
Marysiakra
Marysiakra
Posty: 1050
Rejestracja: pn wrz 06, 2004 15:34
Lokalizacja: z tąd, a tak naprawde: Kraków
Kontakt:

Post autor: igor002 » czw gru 02, 2004 17:06

zeby załaczyć wycieraczke czasowo to manetką od siebie a jak chcesz wyłaczyc to musisz jeszcze raz od siebie nacisnac. zeby spryskiwacz działał to trzeba od siebie i przytrzymać aż woda bedzie leciała.
Ja tak mam w mk2 1.6pn '90

pozdrawiam


Mk3 GTI 16V ABF

Ciukier

Post autor: Ciukier » czw gru 02, 2004 17:19

mówisz chyba o tylnej, tylna działa mi bez zarzutu, mi chodzi o przedne wycieraczki - tryb czasowy czyli manetka na sam dół.
pozdr :crazy:



Awatar użytkownika
jocker_slupca
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: sob wrz 11, 2004 22:38
Lokalizacja: Słupca
Kontakt:

Post autor: jocker_slupca » czw gru 02, 2004 19:42

geno pisze:
jocker_slupca pisze:hmm a ja mam inny problem chociaz podobny do poprzednika.. otoz ja nie wiem jak wylaczyc wycieraczke tylna... :bigok: :bigok:
mialem ten sam problem ale poradzilem sobie z tym...poprostu przytrzymuje manetke tak zeby wlaczyl sie spryskiwacz ona sobie pochula kilka razy (3-4) no i przestanie :pub:
dzieki stary.. myslalem z emam popsuta a tu niespodzianka:):):):):):) :pub: :pub:


http://s2.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=176134 <-- METAL DAMAGE - ciekawa gra internetowa <-- ZAPRASZAM:)

Awatar użytkownika
martines
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 333
Rejestracja: czw sie 19, 2004 17:00
Lokalizacja: Biała Podlaska
Kontakt:

Post autor: martines » czw gru 02, 2004 20:52

no to mam problem z głowy ;) też nie wiedziałem co jest grane z tą wycieraczką...



bn_niedzwiedz

Post autor: bn_niedzwiedz » pt gru 03, 2004 15:12

Ciukier pisze:
bn_niedzwiedz pisze:sprawdze ten bezpiecznik bo oswietlenie tablicy jest
Bart i co udało Ci się uruchomić czasowy tryb w przednich wycieraczkach? bo mam podobny problem, tzn. jak włącze tryb czasowy to wycierazcki chodzą jak chcą, raz chodzą, raz nie chodzą.
Jak możesz napisz co było przyczyną, sprawdzę u siebie, bo wkur....a mnie to.
Pozdr :grin:
Tak udało mi sie z przednimi wycieraczkami. Walniety byl przekaźnik 19 koszt 21 pln, Teraz mam czasowe wlaczenie wycieraczek ale jeszcze nie umie zmienic czasu miedzy machnieciami. Walcze teraz z tylna!



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 430 gości