Czy jest w zegarach sygnalizacja otwartych drzwi?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

greg

Post autor: greg » śr mar 11, 2009 11:36

sados7, przyczyna u ciebie albo w wiązce drzwi pasażera albo w sterowniku silnika szyby



sados7
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: wt lis 18, 2008 17:55
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

przyczyna u ciebie albo w wiązce drzwi pasażera albo w stero

Post autor: sados7 » śr mar 11, 2009 13:05

to co mi radzisz jak się do tego zabrać - ( jechać do elektryka ) a ma znaczenie podłączenie lusterka maty grzewczej kabelki plus minus chyba nie ma



greg

Post autor: greg » śr mar 11, 2009 15:00

sados7 pisze:o co mi radzisz jak się do tego zabrać
zdjać osłonę słupka pasażera - sprawdzić kostki, jeśli wszystko dobrze powpinane - zdjąć tapicerkę drzwi - sprawdzić wg schematu czy każdy z kabli od kostki w słupku ma przejście (możliwe uszkodzenie kabla na zgięciu pomiędzy słupkiem a drzwiami) - jeśli wszystko ok to ja bym na próbę podmienił silniczek szyby

[ Dodano: Sro Mar 11, 2009 2:01 pm ]
sados7 pisze:a ma znaczenie podłączenie lusterka maty grzewczej kabelki plus minus chyba nie ma
sam sobie odpowiedziałeś :bigok:



sados7
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: wt lis 18, 2008 17:55
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: sados7 » śr mar 11, 2009 18:29

pogrzebie się w tym tygodniu zobacze :goof: ale w tych dzwiach szyba działa z przełacznika na dzwiach , "a może przyszło mi do głowy" robiłem konserwację wtryskiwałem preparat może coś się przybrudziło może tak być :kac:



greg

Post autor: greg » śr mar 11, 2009 18:41

sados7 pisze:obiłem konserwację wtryskiwałem preparat może coś się przybrudziło może tak być
obejrzyj dobrze 2 kable - pomarańczowo/brązowy i pomarańczowo/zielony



sados7
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: wt lis 18, 2008 17:55
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

a w zegarach vagiem -wchodzisz w 17 - instruments i recode -

Post autor: sados7 » pt mar 13, 2009 08:28

A coś jeszcze można uaktywnić vag-m w vw czego nie mam teraz ????, dzisiaj zajrzę do drzwi .



romanek84
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 164
Rejestracja: ndz kwie 06, 2008 10:39
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

niedziałająca lampka otwartej klapy w zegarach

Post autor: romanek84 » pt mar 27, 2009 17:37

Dzisiaj rozebrałem zamek i mikroswitch jest ok. A wychodzą z niego 3 kable jak zwierałem je na krótko 1 pin z 2 to świeciła lampka w bagażniku a jak 1 i 3, 2 i 3 to nic a powinna chyba świecić w zegarach wtedy. Czy możliwe zę nie mam podłączenie między komfortem a zegazami?? jak to podłączyć??



sados7
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: wt lis 18, 2008 17:55
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: sados7 » sob kwie 04, 2009 07:50

Witam w całej tej historii którą opisywałem problem tkwił w mikrostyku w dzwiach przednichnie dobrałem się do niego i szafa gra :bajer: dziękuję wszystkim za rozwazanie mojego problemu pozdrawiam



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 448 gości