zamykanie z pilota (klucz scyzoryk )

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
adpap
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 318
Rejestracja: sob paź 25, 2008 20:29
Lokalizacja: Sztum

Post autor: adpap » czw lut 19, 2009 13:02

mojama pisze:
greg pisze:zmieniasz kodowanie modułu - jeśli masz 04097 to 04096
Mi bardziej widziałoby się takie rozwiązanie: klikam raz otwierają się wszystkie, klikam dwa razy otwiera się tylko kierowca. Da się?
greg gdzie dokładnie zmienia się tą liczbę?
a gdzie logika? skoro po pierwszym kliknieciu otworzysz wszystkie to po co po drugim otwierac otwarte drzwi kierowcy?

a tak wogole to jakie moze byc wykorzystanie tej funkcji, otwieranie najpierw kierowcy a potem wszystkich? jakies rozsadne uzasadnienie?



greg

Post autor: greg » czw lut 19, 2009 13:43

adpap pisze:a tak wogole to jakie moze byc wykorzystanie tej funkcji, otwieranie najpierw kierowcy a potem wszystkich? jakies rozsadne uzasadnienie?
a rozsądne uzasadnienie - otwierasz tylko bagażnik? przeciez tobie przyciskajać i zamykając żadna różnica czy otworzy się jeden czy wszystkie a jednak wielu chce



Awatar użytkownika
adpap
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 318
Rejestracja: sob paź 25, 2008 20:29
Lokalizacja: Sztum

Post autor: adpap » czw lut 19, 2009 14:08

ja nie mam ori pilota, tylko central ori + dolozony sterownik... wiec zawsze otwieram wszystko za jednym piknieciem...

dlatego zastanawiam sie jaki jest cel takiego podzialu, z praktycznego punktu widzenia...

taki OT...



Awatar użytkownika
mojama
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 346
Rejestracja: sob cze 23, 2007 17:21
Lokalizacja: wielkopolska

Post autor: mojama » czw lut 19, 2009 14:59

adpap pisze: a gdzie logika? skoro po pierwszym kliknieciu otworzysz wszystkie to po co po drugim otwierac otwarte drzwi kierowcy?
Chodzi o to, że jesli komp otrzyma dwa sygnały szybko po sobie następujące (w tej samej sekundzie) to ma podjąć decyzję o otwarciu tylko kierowcy. Jeśli dostanie jeden impuls to ma otwierać wszystko po staremu.



Awatar użytkownika
fuma99
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 66
Rejestracja: pn sty 12, 2009 18:00
Lokalizacja: sosnowiec

Post autor: fuma99 » czw lut 19, 2009 18:01

ja mam taki problem ze np zamkne auto na pilot mam golfa mk4 i przyjde za 15 min np to auto stoi otwarte alarm wyłonczony i tyle nie wiem co jest grane :(


Gdyby babcia miała jaja była by dziatkiem

Awatar użytkownika
mojama
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 346
Rejestracja: sob cze 23, 2007 17:21
Lokalizacja: wielkopolska

Post autor: mojama » ndz lut 22, 2009 20:31

kompan pisze:Wydaję mi się, że jest to:

Wyłączenie kontroli wnętrza samochodu: włączenie lub wyłączenie aktywności kontroli wnętrza samochodu następuje poprzez dwukrotne naciśnięcie centralnego zamka ZU.

włączenie = 1
wyłączenie = 0

Sprawdzcie 46 - Sytem komfort -> 10 - Adaptacja -> Kanał 05 (będzie wartość albo 0 albo 1)
Mi pokazuje że ten kanał jest niedostępny. Potwierdza to moje przypuszczenia, że nie posiadam czujek nad tylną kanapą. Przynajmniej tak to rozumiem.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 383 gości