Problem z odpaleniem samochodu.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Czaaarek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: ndz lut 15, 2009 18:02
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Czaaarek » ndz lut 15, 2009 20:56

szczerze mówić, to nie wiem. bo gdy otworzyłem klape od drzwi, to podszedł sąsiad, z którym bardzo żadko rozmawiam i rozwiązał problem. dokłądnie wiem, co było nie tak, ale ważne, że już jest dobrze.
mówił coś, że chyba musze kupić nowy akumulator, bo ten jest nieźle słaby, a praktycznie dość często musze do ładować.
i z kablami jest wszystko ok.



Awatar użytkownika
duszekm
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 112
Rejestracja: śr wrz 26, 2007 22:39
Lokalizacja: Sieradz
Kontakt:

Post autor: duszekm » ndz lut 15, 2009 21:38

to mowisz ze Ci odpalił?? my to wyeliminowalismy bo pisałes ze aku jest naładowany na maxa czyli jest z nim wszystyko ok



Awatar użytkownika
Mc_Gyver
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 57
Rejestracja: pt mar 14, 2008 08:43
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Mc_Gyver » ndz lut 15, 2009 22:52

witaj. mialem podobny problem, ale tylko gdy bylo duzo wilgoci w powietrzu...dzien opadow, auto stalo na zewnatz i ani mowy o odpaleniu. winna byla kopulka (aparat zaplonowy)...nie bylo juz stykow (ponacinane przez "palec"). wymianilem komplet (kable+kopulka+palec) i pomoglo. Jezeli zatem samochod odpalil przy suchym powietrzu to wina kabli badz kopulki zdecydowanie. Jezeli nie chce odpalic (tak jakby silnik chcial zalapac, ale nie lapie, albo lapie nie na wszystkich cylindrach) przy dobrej pogodzie-sprawdz stan swiec zaplonowych.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 244 gości