Problem z Przegrzewaniem sie silnika,płyn chłodzacy sie gotu

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Looser
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: śr lut 11, 2009 11:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Looser » pn lut 16, 2009 15:53

Panowie, uklad chlodzenia chodzi bez termostatu, obieg jest a sytuacja sie powtarza niestety. nie tak czesto ale jednak(kontrolka oleju miga i trabi alarm).
Moze cos sie z pompa oleju dzieje?? i moze ktos mi powie czy moze miec to zwiazek z tym ze mam gdzies zwarcie( prawy kierunek czasem nie wyłacza sie i klakson sam trabi)?



Awatar użytkownika
GTI KR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 498
Rejestracja: ndz paź 21, 2007 16:40
Lokalizacja: Nysa
Kontakt:

Post autor: GTI KR » pn lut 16, 2009 16:05

Looser pisze:Panowie, uklad chlodzenia chodzi bez termostatu, obieg jest a sytuacja sie powtarza niestety. nie tak czesto ale jednak(kontrolka oleju miga i trabi alarm).
Moze cos sie z pompa oleju dzieje?? i moze ktos mi powie czy moze miec to zwiazek z tym ze mam gdzies zwarcie( prawy kierunek czasem nie wyłacza sie i klakson sam trabi)?
A gdy sytuacja sie powtarza to wywala plyn czy nie. Jesli tak to moze byc peknieta glowica, weze sa twarde???. N ie doczytalem czy byla sprawdzona na szczelnosc. Co do kontrolki oleju ti sprawdz cisnienie w ukladzie olejowym. Przy planowaniu glowicy wymieniales olej czy nie. Jak tak to jaki byl przedtem, a jaki jest teraz. Podaj przebieg auta. Mozliwe ze cisnienie oleju jest za slabe bo po wymianie jest za rzadki


BB (borówka, bandit ...)

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 415 gości