filtr powietrza i jego obudowa ...

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

damian.banan1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: śr mar 05, 2008 21:17
Lokalizacja: Krzyż Wielkopolski
Kontakt:

Post autor: damian.banan1 » pn kwie 06, 2009 00:12

witam ja mam taki sam silnik i o ile dobrze pamietam to ten wężyk jest podłączony do czegoś co otwiera i zamyka taką klapke w środku obudowy tego filtra, czytałem na forum że jest to coś w rodzaju ssania, jeśli sie zamknie to zamyka dopływ powietrza i pozwala zimnemu silnikowi lepiej pracować, jest to jakoś połączone z czujnikiem temp. i jeśli silnik ciepły to klapka się otwiera i autko zasysa powietrze bezpośrednio przez filtr - jeśli się myle to prosze poprawić

PS. a to co nazywasz rurą do odkurzacza to zasysa tamtędy powietrze u mnie też luźno zwisa - też mnie to zastanawa bo pewnie gdzieś powinna byc podłączona ale jak patrzałem to zabardzo nie ma gdzie to podłączyć - może ktoś z forumowiczów wie?
Ostatnio zmieniony pn kwie 06, 2009 00:20 przez damian.banan1, łącznie zmieniany 1 raz.



lambert86
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 365
Rejestracja: czw sie 02, 2007 22:13
Lokalizacja: pOOlandia :)

Post autor: lambert86 » sob kwie 25, 2009 12:51

wszystko juz podlaczone :p nie bylo prosblemow to tylko tak strasznie wyglądalo ;p dzięki za pomoc wszystkim zainteresowanym :)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 398 gości