pomozcie bo nie wiem czy mam go kupic

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
RALFI
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 321
Rejestracja: śr sty 19, 2005 14:08
Lokalizacja: W-WA

Post autor: RALFI » wt sie 30, 2005 15:11

zygo pisze:moze to glupie pytanie ale czy u was grzanie swiec nastepuje samoczynnie czy musicie cos przyciskac (ja musialem wcisnac guzik na kluczyku jak ten byl juz w stacyjce)
TO CHYBA JAKIŚ IMMOBILZER, ZE ŚWIECAMI NIE POWINNO MIEĆ NIC WSPÓŁNEGO CHOCIAŻ WIDZIAŁEM W XSARZE ZE ŚWIECE GRZAŁY DOPIERO PO PRZYCIŚNIĘCIU IMMOBILIZERA

[ Dodano: Wto Sie 30, 2005 15:14 ]
zygo pisze:witam. mam zamiar kupic golfa III 1,9 TDI. przejzalem bardzo duzo ogloszen i w koncu znalazlem takiego co by mi pasowal tylko mam problem: bylem dzisiaj na jezdzie probnej i jak chcialem go zapalic to gosc mi powiedzial ze bez grzania swiec zarowych nie zapali. czy cos jest nie tak. grzac swiece zarowe w lecie?? dziwne. i gosc powiedzial ze tak jest zawsze. prosze o pomoc bo bardzo sie napalilem na tego golfa
CZY TY NAPEWNO OGLĄDASZ TDI BO SĄ LUDZIE KTÓRZY PISZĄ ŻE TO TDI A OKLAZUJE SIE ŻE TO TD Z INTERCOOLEREM - NAPISZ KTÓRY ROCZNIK TEGO SAMOCHODU



Awatar użytkownika
blackwhite
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 376
Rejestracja: ndz sie 07, 2005 14:51
Lokalizacja: Dumfries
Kontakt:

Post autor: blackwhite » wt sie 30, 2005 15:29

Ja również nie jestem znawcą TDI, ale mój brat ma Paska 1.9 TDI 90 PS i wiem, że pali od ręki bez grzania.Poza tym w TDI lampka od świec gaśnie po 2-3 sekundach.
Z tego co wiem to jeśli nie oali od ręki to może być przepływomierz walnięty, ale dokładnie nie wiem.


Black

Awatar użytkownika
ćwikła
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 977
Rejestracja: pt gru 24, 2004 10:58
Kontakt:

Post autor: ćwikła » wt sie 30, 2005 16:20

Ja niedawono kupilem vento w tdi i jak przekrecam kluczyk to kontrolka siwec zapala sie moze na 0,5 sekundy i silnik pali na dotyk..nie wiem jak to bedzie w zimie ale sadze ze chyba bedzie dłuzej grzał...jesli chodzi o stare diesle to tam swiece grzeja sie ciagle nawet jak silnik jest ciepły..w zimie nawet do 10 sekund...wiec jezli jest inaczej niz pisze to cos jest nie tak


ALPINE CDA-7894RB
RAINBOW SAC 465.20
STEG K4.02
RF P3D410
DLS A6

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 224 gości