2E-E Pierburg w 1.6 KAT ozn PN

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

grzesiekl
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: wt lip 26, 2005 16:43
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: grzesiekl » pt wrz 09, 2005 19:55

z tego co ja sie dowiedizalem to przy tym gazniku sie nic nie reguluje ewentualnie mozna go przeczyscic a co do regulacji to podobna musz byc sprawne wszystkie czujniki nastawnik przeslony wstepnej i potencjometr a cala regulacja zajmie sie komputer

musze jutro zatankowac na BP LPg zobacze moze bedzie lepiej chdzil niz na tym co teraz jezdzilem a jak nie to wizyta u gaziarzy jednak mnie czeka, i zostalo mi jeszce do zrobienia to walniete ssanie.

Znalazle firme ktora produkuje potencjometry do tego gaznika za 250zl tylko jesli to nie ten potencjometr :(



Awatar użytkownika
Kapibara
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 960
Rejestracja: śr sty 19, 2005 22:18
Lokalizacja: Płaza/Chrzanów
Kontakt:

Post autor: Kapibara » pt wrz 09, 2005 20:19

hmm ale przeciez gaz ma osobne ssanie nic benzyka, moze to poprostu czujnik jakis (niebieski) nei ma sensu tak inwestowac w ten fgaznik dodasz 100 i masz inny.

a gaz zatankuj gdzies indziej niz na bp bo tam nie jest najlepszy



grzesiekl
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: wt lip 26, 2005 16:43
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: grzesiekl » pn wrz 12, 2005 20:47

zatankowalem na orlenie i jest lepiej :) a co do tego gaznika to wolalbym go mieć sprawnego paru znjomych ma te gazniki i ogulnie jest ok jak sa sprawne :) no zoc przyjdzie mi sie jeszce pomeczyc najgorsze jest to ze mam sporo pracy i ciezko wyrwac mi jakas wolna chwile

[ Dodano: Sro Wrz 21, 2005 18:31 ]
uplynelo troche czasu bylem u kilku mechników i nic nadal mam niskie obroty na biegu jalowym dopuki mi sie silnik nie rozgrzeje. Ale zauwazylem jedna zecz z tylu gdzies z okolic kolektora wychodzi pojedynczy przewod tak poprostu :) i gdy go rozlacze to obroty lekko rosna czyzby to byl czujnik ssania?



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 144 gości