[mk3] stuka z tyłu

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
kinomysz
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 91
Rejestracja: pn maja 09, 2005 20:01
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: kinomysz » pn wrz 05, 2005 13:51

radziodm pisze:dzieki za porady, :D mam nadzieje ze jakos pojdzie, i ze jak wymienie to bedzie wszystko ok i ze nie bedzie trza sprezyn kupowac bo nowe jakies niemieckie to 120 zl za sztuke mi koles zaspiewal, no jakos pojdzie mam nadzieje :D, bo amorki mam nowe niedawno montowane (KAYABA) 120 zl za sztuke dalem + 60 zeta za wymiane
Pamiętaj tylko żeby używać dobrych odbojników, tzn z takiej żółtawej pianki. Ja przy wymianie amorków założyłem gumowe i myślałem że mi dupsko odpadnie, nie mówiąc juz co sie działo jak zabrałem pasażerów. KOniec końcem i tak musiałem wymienić na te piankowe. Co sie okazało - autko wybiera pięknie dziury i wogóle jak w limuzynie :okej:

Podaje adres odnośnika z aukcja na allegro żeby wszystko było jasne http://www.allegro.pl/show_item.php?item=62938200



Awatar użytkownika
radziodm
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 102
Rejestracja: czw maja 26, 2005 17:44
Lokalizacja: Warmia i Mazury /W-wa

Post autor: radziodm » śr wrz 21, 2005 18:47

jestem juz po wymianie prawej strony, porady czestera okazaly sie bardzo pomocne, zostala mi jeszcze lewa strona (tutaj bedzie troche bardzie skomplikowane bo jest gorszy dostep), moge jedynie powiedziec, ze jesli ktos zaczyna sie za to brac to z tydzien wczesniej niech zaczenie tam pryskac WD40 bo ja niestety tego nie zrobilem i po rozcieciu tuleji nie chciala sie ruszyc ( przecinak dal rade :D ) i przy wkladaniu trzeba miec jakies sciski bo u mnie nie dalo rady wepchnac nowej do srodka (na szczescie mialem juz wszystko przygotowane i jakos poszlo ), dzieki dobrym poradom wiedzialem jak sie za to zabrac, ale robota jest na serio przeje... 3 godzinki mi zajelo prawa strone, i juz przygotowuje sie do lewej



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 213 gości