[1.3 MH LPG] Raz pali raz nie HELP!!!!!!!!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
baklazan
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 220
Rejestracja: sob gru 25, 2004 02:17
Lokalizacja: jaworzno
Kontakt:

Post autor: baklazan » pt sie 12, 2005 14:55

ja stawiam na swieczki - przez zalozeniem instalki palil mi na tyk - po mechanik mi pwoeidizla ze musze zmienic swiece bo po jakims czasie bedzie palil za 2-3 razem i faktycznie tak bylo pojedzilme tydizne i na gazie palil zawsze za 3 razem a na benzynie za drugim jak w szwajcarskim zeragrku, zmiana siwec benzyna an tyk gaz musze pokrecici z 5 sekung zanim zlapie :)


kto szybko jedzie tego wolno niosa

Awatar użytkownika
b8tz
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 180
Rejestracja: śr mar 02, 2005 22:04
Lokalizacja: Z Kątowni :P
Kontakt:

Post autor: b8tz » pt sie 12, 2005 19:26

baklazan pisze:ja stawiam na swieczki - przez zalozeniem instalki palil mi na tyk - po mechanik mi pwoeidizla ze musze zmienic swiece bo po jakims czasie bedzie palil za 2-3 razem i faktycznie tak bylo pojedzilme tydizne i na gazie palil zawsze za 3 razem a na benzynie za drugim jak w szwajcarskim zeragrku, zmiana siwec benzyna an tyk gaz musze pokrecici z 5 sekung zanim zlapie :)

A jakie masz swiece zalozone? ja 7 tys km temu wymienilem swiece na gazowe NGK V-Line i filtr powietrza na nowy.

A co do palenia to np. dzis na 5 uruchomien silnika raz musialem krecic dlugo i zalapal za 3 razme dopiero. A 4 pozostale na dyg po 3 sekundach, poranny rozruch tez za 1 razem.

A powiedzcie mi jakie macie sposoby na odpalanie... bo ja gaznikiem dopiero 3 miesiace jezdze i moze palic nie umie.... Wczesniej jezdzilem Felką i tam sie palilo wogole bez dodawania gazu. A tu nie wiem czy trzeba nacisnac i puscic, nacisnac i trzymac, a moze nacisnac i ruszac....
Z gory dzieki



Awatar użytkownika
baklazan
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 220
Rejestracja: sob gru 25, 2004 02:17
Lokalizacja: jaworzno
Kontakt:

Post autor: baklazan » pt sie 12, 2005 22:53

ten mam ngk'i ale czy Twoje ngk'i sa dostosowane do gazu ??

moj gaznik pali bez gazu na benzynie a z gazem na gazie asle wystarczy gaz tylko 'tyknac' i mruczy


kto szybko jedzie tego wolno niosa

Awatar użytkownika
b8tz
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 180
Rejestracja: śr mar 02, 2005 22:04
Lokalizacja: Z Kątowni :P
Kontakt:

Post autor: b8tz » sob sie 13, 2005 19:01

Tak, mam NGK gazowe, z nacieciem na elektrodzie w kształcie litery V.


Dzis kombinowalem sobie z zaplonem cos, probowalem ustawiac na sluch. Niestety nic mi to nie dalo. Moze mi ktos powie jak zaplon ustawic?

[ Dodano: Sro Wrz 07, 2005 22:59 ]
Kurde ludziska znalazlem co jest nie tak z tym zasranym rozruchem. Jak kluczyk przekrece do oporu przy rozruchu to jest iskra a jak tylko delikatnie popuszcze to juz nie ma....

Czyli powodem tego ze nie palil mi jest stacyjka. Mozna sie przyzwyczaic i przekrecac go mocniej ale ja chce to zrobic zeby bylo git. Powiedzcie mi co mam zrobic....??



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 294 gości