szyba

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
feniks
Forum Master
Forum Master
Posty: 1761
Rejestracja: pn paź 09, 2006 21:32
Lokalizacja: Zgorzelec

Post autor: feniks » pt gru 05, 2008 15:27

też prawda :D


Obrazek

Awatar użytkownika
zpoe
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 145
Rejestracja: śr cze 06, 2007 11:00
Lokalizacja: Mysłowice - Silesia
Kontakt:

Post autor: zpoe » pt gru 05, 2008 15:36

miesiac temu wymienialem szybe przednia. jest to 3 szyba w moim mk4. pierwsza byla ori fabryka (Saint Gobain Sekurit), druga Pilkington(2 pikniecia od kamieni, trzeciej nie przezyla, poszla od boku prawie do gory (abstrahu.jac z jakiegos slabego BMW :-P ) byla zamontowana niecale 2 lata, ponad miesiac temu wymienilem na Saint Gobain Sekurit czyli te co ori montowane, tylko bez logo VW. w ciagu miesiaca juz 2 razy dostala kamieniem. ani sladu z tym ze jak drugiego strzala dostala spod ciezarowki to po halasie sadzilem ze pojdzie w mak.

z tego co slyszalem nie polecaja Nordglass, polecaja Pilkington ale z uwagi na moje doswiadczenia nie podzielam tego zdania

p.s. w Katowicach wymieniłem tego Saint Gobain za 430. szyba z pasem, klej, robota....a i naklejke rejestracyjna przekleili :-)
Ostatnio zmieniony pt gru 05, 2008 15:37 przez zpoe, łącznie zmieniany 2 razy.


[img]http://img294.imageshack.us/img294/5923/21442947bnm0.jpg[/img] [img]http://img167.imageshack.us/img167/2686/2144294604if2.jpg[/img]

Awatar użytkownika
xxxPALUCHxxx
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 967
Rejestracja: wt wrz 22, 2009 19:24
Lokalizacja: POLSKA

Post autor: xxxPALUCHxxx » wt lut 02, 2010 23:44

witam
szukałem na forum informacji o szybie przedniej do MK IV..
w zeszlym tygodniu szyba dostala kamieniem i pekla..skorzystalem z ubezpieczenia
AUTO SZYBA w PZU i w ciagu jednego dnia szyba bez problemu zostala wymieniona na nowa..firmy NORDGLASS

i stad moje obawy i pytanie..nie spotkalem zbyt wielu pochlebnych opinii na temat szyb NORDGLASS ..czy one naprawde sa takie zle?



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Haki » wt lut 02, 2010 23:48

Paluch_wroc pisze:witam
szukałem na forum informacji o szybie przedniej do MK IV..
w zeszlym tygodniu szyba dostala kamieniem i pekla..skorzystalem z ubezpieczenia
AUTO SZYBA w PZU i w ciagu jednego dnia szyba bez problemu zostala wymieniona na nowa..firmy NORDGLASS

i stad moje obawy i pytanie..nie spotkalem zbyt wielu pochlebnych opinii na temat szyb NORDGLASS ..czy one naprawde sa takie zle?
Skoro masz nową to po co szukać problemów .. jak pisał kolega wyżej - może nie jest tak mocna jak inne z wyższej półki .. ale tym bym się raczej nie przejmował...
Jak ma polecieć to poleci każda ...


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

Awatar użytkownika
xxxPALUCHxxx
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 967
Rejestracja: wt wrz 22, 2009 19:24
Lokalizacja: POLSKA

Post autor: xxxPALUCHxxx » wt lut 02, 2010 23:56

Haki pisze:Skoro masz nową to po co szukać problemów .. jak pisał kolega wyżej - może nie jest tak mocna jak inne z wyższej półki .. ale tym bym się raczej nie przejmował...
Jak ma polecieć to poleci każda ...
tez sobie tak powtarzam :)

ale troche sie zmartwilem czytajac opinie o szybach tego producenta..ze sa ze zbyt miekkiego szkla..ze sie rysuja szybko itp..ale pocieszam sie ze skoro dostaly atest to nie moga byc najgorsze..no nic..pojezdzimy..zobaczymy:)


______LET's GOLF______
Obrazek

MIGAJACA KONTROLKA AKUMULATORA / ALTERNATORA -> potrzebuje pomocy :
viewtopic.php?f=140&t=398583

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 398 gości