jaki akumulator do golfa?45 ah wystarczy?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

haps
Forum Master
Forum Master
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 01, 2007 17:11
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: haps » ndz lis 23, 2008 13:15

-seba-, sluchaj ja wsadzilem do siebie 60Ah i jest miodzio..prad rozruchowy naprawde duzy, ale nie kojarze jaki. Akumulator marki Variant czy jakos tak, bardzo dobre jesli chodzi cena/jakosc, dalem ok 200zl, wiec za 45 dasz duzo mniej niz ja. Kupilem go na mlodzienczej w warszawie, to na zaciszu, ta ulica odchodzi od radzyminskiej przy maku. sklep sie nazywa KTD, naprawde polecam ten sklep, jak nie masz konkretnych znizek w IC to czesci kupisz duzo duzo taniej. od razu chce dodac ze nie jestem zadnym udzialowcem tego sklepu, a tylko zadowolonym klientem :bajer:

Jak dzwonilem po sklepach i hurtowniach w wawie, to wlasnie w tym KTD mieli najtaniej i to nie tylko akumulatory. oczywiscie gwarancja 24miechy i posiada on to "oczko" hehe gdzie zagladasz i widzisz czy naladowany czy nie.



-seba-
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: ndz paź 19, 2008 16:39
Lokalizacja: wawa

Post autor: -seba- » pn lis 24, 2008 19:21

haps pisze:-seba-, sluchaj ja wsadzilem do siebie 60Ah i jest miodzio..prad rozruchowy naprawde duzy, ale nie kojarze jaki. Akumulator marki Variant czy jakos tak, bardzo dobre jesli chodzi cena/jakosc, dalem ok 200zl, wiec za 45 dasz duzo mniej niz ja. Kupilem go na mlodzienczej w warszawie, to na zaciszu, ta ulica odchodzi od radzyminskiej przy maku. sklep sie nazywa KTD, naprawde polecam ten sklep, jak nie masz konkretnych znizek w IC to czesci kupisz duzo duzo taniej. od razu chce dodac ze nie jestem zadnym udzialowcem tego sklepu, a tylko zadowolonym klientem :bajer:

Jak dzwonilem po sklepach i hurtowniach w wawie, to wlasnie w tym KTD mieli najtaniej i to nie tylko akumulatory. oczywiscie gwarancja 24miechy i posiada on to "oczko" hehe gdzie zagladasz i widzisz czy naladowany czy nie.
ta biore cenre 50 ah za 208 zeta!!!!!!byłem w sklepie i juz zaklepałem-o boshu mowili to samo co wy ze to azjaci teraz klepia:(kurna ale nie zapytałem co ze starym?zawsze tak było ze sie zdawało i było taniej!!!



Awatar użytkownika
Dziadol
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 134
Rejestracja: wt sty 09, 2007 20:24
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Dziadol » pn lis 24, 2008 19:41

Witam serdecznie...

Natomiast ja kupiłem kilka dni temu do swojego MK3 55ah firmy BANNER.. za 200 pln...
Mówiono mi, ze to takze dobry aku....Poczytałem bardzo wiele i sie skusiłem na w/w aku...

Miałem poprzednio Centry 45ah śmigał przez 6 lat....

Panowie co wy sadzicie o aku BANNER?...

Pozdro...



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 372 gości