nie pali

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
ultimatefighter
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: śr sie 08, 2007 21:35
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: ultimatefighter » pn gru 29, 2008 22:02

I na PB i na LPG dzieje się to samo, samochód odpala i od razu gaśnie. Jutro huknę w deskę - zobaczymy, chociaż alarmu fabrycznego nie mam, tylko immobilizer.

[ Dodano: 30 Gru 2008 14:15 ]
Golf został podłączony pod komputer - poszedł immobilizer tzn. jego jakiś sterownik, a że jest on fabryczny to jest połączony z komputerem głównym w aucie i ciul wie jak to obejść. Panowie w warsztacie już nie wiedzieli. Gdzie mam z tym jechać, pomożecie? Najchętniej odłączyłbym ten cały immobilizer!!!!

[ Dodano: 30 Gru 2008 17:20 ]
Zostawiłem auto u mechanika, w piątek będzie specjalista elektronik i wtedy napiszę jak poszło.

[ Dodano: 02 Sty 2009 16:30 ]
Walnięcie w deskę nic nie daje, nie daje też nic sprawdzenie kabli. Dzisiaj elektronik z warsztatu powiedział, że nie jest w stanie tego naprawić i skierował mnie do serwisu VW... no ale że nie mam wolnych 2000zł do wywalenia o tak, to poszukam kogoś innego. Kurde najgorsze jest to, że auto muszę holować, jest zima i rano jest wszystko zamarznięte, a nie zagrzeje sobie szybek :/ :(



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 131 gości