jak zapalacie swiatla postojowe?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
paczu
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 173
Rejestracja: sob lut 17, 2007 13:31
Lokalizacja: stamtąd

Post autor: paczu » śr paź 22, 2008 18:38

hauer pisze:przypadkowe naciśnięcie przycisku na pilocie powoduje otwarcie drzwi

znam ten ból... mnóstwo razy alarm sam mi się rozbrajał nawet po włożeniu kluczyków do kieszeni bo miałem bardzo wrażliwe przyciski. rano wstawałem szedłem do samochodu i okazywało się że całą noc stało otwarte. problem rozwiązało skrócenie gumek przycisków, które popychały mikrostyk w pilocie. od tamtej pory ani razu alarm się nie rozbroił przypadkowo.
cobreti7 pisze:u mnie działa a napewno mam podpięte pod lampkę w drzwiach
jak pod lampkę w drzwiach to ok. ona jest podłączona do mikrowyłącznika. my tu pisaliśmy o lampce w podsufitce nad lusterkiem. ta lampka dostaje sygnał z modułu komfortu i zapala się w momencie odryglowania zamków (nie otwarcia drzwi) lub po wyjęciu kluczyków ze stacyjki. Samouzbrojenie nie działa bo przy rozbrojeniu alarmu (przypadkowym lub nie) odryglowują się zamki, zapala się lampka i alarm otrzymuje sygnał otwarcia drzwi z lampki (mimo że nie zostały otwarte) i już się nie uzbroi.



cobreti7
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 93
Rejestracja: ndz sie 10, 2008 23:18
Lokalizacja: Łuków, Gdańsk

Post autor: cobreti7 » czw paź 23, 2008 08:54

paczu pisze:my tu pisaliśmy o lampce w podsufitce nad lusterkiem. ta lampka dostaje sygnał z modułu komfortu i zapala się w momencie odryglowania zamków (nie otwarcia drzwi) lub po wyjęciu kluczyków ze stacyjki.
no i wszystko jasne ale ja chyba nie mam tego modułu a właściwie to napewno go nie mam bo seryjnie brak centralnego ani elektr. szyb. U mnie lampka w podsyfitce zapala się jak otworze drzwi bez względu na stacyjkę. Niestety to wersja basic



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 360 gości