Przekrecenie kluczyka i ...cisza

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
TOMASZ13
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 98
Rejestracja: śr paź 14, 2009 13:11
Lokalizacja: ZACHODNIOPOMORSKIE

Re: Przekrecenie kluczyka i ...cisza

Post autor: TOMASZ13 » śr maja 19, 2010 18:58

___Martin pisze:Witam.mam oto taki problem,wkladam kluczyk do stacyjki,przekrecam go i cisza,moze raz jakos tak niemrawo chce zalapac...myslalem o akumulatorze ale w stacyjce wszystkie lamki sie swieca,swiatla mijania tez...moze mi ktos pomoc?bardzo dziekuje

miałem stary identycznie pojechałem do elektryka powiedział no dobrze wszystko sprawne :kac: i nagle chcę jechać a tu pupa :ass: wszedł kluczyk przekręcił poruszał na boki i powiedział stacyjka :jezor: na drugi dzień auto poszło do tego co bawi się zamkami i po naprawie powiedział złamana jak płetwa ale jaka to nie wiem i kostka stacyjki szrot :helm: pisali ze jak kostka siada to wycieraczki nie działają lub światła a u mnie wszystko dobrze było tylko czasami nie chciał zapalić lub złapał i puścił :bajer: zacznij od tego i jak co szykuj 100zł. NAPISZ CO TO NAPRAWDĘ BYŁO. POZDRAWIAM :pub:



malykuh
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: śr lis 10, 2004 14:07
Lokalizacja: Dębica
Kontakt:

Post autor: malykuh » sob maja 29, 2010 11:24

Problemem była stacyjka a nie kostka stacyjki. Po wymianie stacyjki jest w porządku. Dzięki za radę.
Ostatnio zmieniony sob maja 29, 2010 11:33 przez malykuh, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
grzesiek1945
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 77
Rejestracja: czw lip 23, 2009 12:37
Lokalizacja: Zagorzyce
Kontakt:

Post autor: grzesiek1945 » sob maja 29, 2010 13:30

Ja też tak miałem że po przekręceniu kluczyka cisza, okazało się że problem był w przekaźniku od zapalania, wyciągasz go rozbierasz i sprawdzasz te dwie blaszki co się stykają czy czasem nie są zabrudzone i je czyścisz, mi pomogło, teraz pali na tyk :D


[img]http://i49.tinypic.com/1h2snk.gif[/img]

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 133 gości