Brak podswietlenia, wymiana bzyczka swiatel, silnik wibruje

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
PinkFloyd
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3551
Rejestracja: wt paź 17, 2006 08:53
Lokalizacja: USA

Post autor: PinkFloyd » pn wrz 15, 2008 21:03

kaczmarres pisze:Cos takiego podeszloby? http://moto.allegro.pl/item420918298_ro ... a_skf.html
i
http://moto.allegro.pl/item435984217_au ... _wody.html

lub
http://moto.allegro.pl/item420918298_ro ... a_skf.html ale + pompe wody jeszcze...
chyba ze machanik cos tam wymysli lepiej...
Te SKF sa ok , mam takie same tylko trzeba dokupić pompe wody SKF i bedzie :grin:



Awatar użytkownika
KonradzikIV
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2722
Rejestracja: pn gru 17, 2007 15:13
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: KonradzikIV » pn wrz 15, 2008 21:22

PinkFloyd pisze:A jak dodasz gazu to mija ???
jak dodam gazu na luzie czy juz na biegu ??


Obrazek

Awatar użytkownika
PinkFloyd
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3551
Rejestracja: wt paź 17, 2006 08:53
Lokalizacja: USA

Post autor: PinkFloyd » pn wrz 15, 2008 21:25

KonradzikIV pisze:
PinkFloyd pisze:A jak dodasz gazu to mija ???
jak dodam gazu na luzie czy juz na biegu ??
tak i tak to jakie sa objawy?



Awatar użytkownika
KonradzikIV
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2722
Rejestracja: pn gru 17, 2007 15:13
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: KonradzikIV » pn wrz 15, 2008 21:29

PinkFloyd, generalnie ja to "chrobotanie" zauwazylem kiedys jak wysiadlem z auta zostawilem zapalonego na luzie i dochodzil taki dziwny dzwiek przystawilem ucho do lewego kola i uslyszalem wlasnie to, jak wciskam sprzeglo wszystko jest normalnie jak np docisne sprzeglo tak do polowy to wtedy najbardziej to slychac. i wydaje mi sie ze teraz coraz "dalej" chwyta to sprzeglo przy ruszaniu


Obrazek

Awatar użytkownika
PinkFloyd
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3551
Rejestracja: wt paź 17, 2006 08:53
Lokalizacja: USA

Post autor: PinkFloyd » pn wrz 15, 2008 21:33

KonradzikIV pisze:PinkFloyd, generalnie ja to "chrobotanie" zauwazylem kiedys jak wysiadlem z auta zostawilem zapalonego na luzie i dochodzil taki dziwny dzwiek przystawilem ucho do lewego kola i uslyszalem wlasnie to, jak wciskam sprzeglo wszystko jest normalnie jak np docisne sprzeglo tak do polowy to wtedy najbardziej to slychac. i wydaje mi sie ze teraz coraz "dalej" chwyta to sprzeglo przy ruszaniu
Mogą być sprężynki w docisku lub sprężynki dwumasu, łożysko inaczej słychac najczesciej szumi. Dwumas jak pada to czasami rzuca autem a w skrajnych przypadkach słychac chrobotanie.- brzęczenie. Diagnoze da zdemontowanie- czy wina dwumasu lub docisku sprzęgła.



Awatar użytkownika
KonradzikIV
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2722
Rejestracja: pn gru 17, 2007 15:13
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: KonradzikIV » pn wrz 15, 2008 21:35

PinkFloyd, no to w srode wieczorem jade do kumpla niech tam patrzy i bada o co chodzi dzięki za pomoc, a chcialbym wiedziec na jakie koszta mniej wiecej musze sie nastawic..


Obrazek

Awatar użytkownika
PinkFloyd
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3551
Rejestracja: wt paź 17, 2006 08:53
Lokalizacja: USA

Post autor: PinkFloyd » pn wrz 15, 2008 21:57

KonradzikIV pisze:PinkFloyd, no to w srode wieczorem jade do kumpla niech tam patrzy i bada o co chodzi dzięki za pomoc, a chcialbym wiedziec na jakie koszta mniej wiecej musze sie nastawic..
Jak skrzynia na wieszchu i bedzie cos z dwumasem to od razu lepiej komplecik Luka z allegro razemze sprzegłem i dosciskiem za 1100zł i po kłopocie na lata, jezeli bedzie docisk to sprzegło i docisk wyjdzie ok 600zł.

http://moto.allegro.pl/item436132314_ko ... f_tdi.html



kaczmarres
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 11:46
Lokalizacja: Restarzew
Kontakt:

Post autor: kaczmarres » śr wrz 17, 2008 19:07

Hej.Bylem dzis u mechaniora umowic sie na rozrzad...i tak pogdybal, popatrzyl, pogazowal, przejechal sie..itp:) i ma podejrzenia co do podusz-ki/ek pod silnikiem..ale to sie okaze na 100% jak wezmie sie za rozrzad.Wtedy jak cos to w sumie 1 robota...Zobaczymy..



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 437 gości