jakie sa objawy wybitych tylei na tylnej belce??

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

mario IXI

Post autor: mario IXI » czw lip 07, 2005 22:06

ja kupiłem tuleje za 60 PLN a za robociznę zanjomy mechanik wziął 110. W sklepach za tuleję chcą 60 zł za szt. Jeśli chodzi po czym poznać to najlepiej zajrzeć pod spód ale dobrze sprawdzić u diagnosty amortyzatory bo głuche odgłosy na dołkach to może być też ich wina.



Awatar użytkownika
miszel78
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 121
Rejestracja: pn maja 30, 2005 00:51
Lokalizacja: Łódź / Warszawa
Kontakt:

Post autor: miszel78 » pn lip 11, 2005 09:28

Mentos pisze:zaplacilem za wymiane tulei 200 pln (robocizna) plus dwie tuleje po 62 pln ... bo jest tam kolektor sily hamowania i moze z nim byc problem mozna tez wyciagnac belke uszkadzjac i wtedy nowy 350 pln kosztuje... operacja polegala na wyciagnieciu calej belki , wprasowaiu gum i wlozenie z powrotem..tak mi powiedzieli w servisie. czy to duzo ?..mowa o Golfie MKIII 1.8 AAM bez ABS-u
ja zapłaciłem za robote też 200. Z tym ze mechanik wymienił mi też amortyzatory. No ale to jest....taki troche znajomy, więc myślę że nie przepłaciłeś.



Awatar użytkownika
TAZ
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6292
Rejestracja: pn sie 23, 2004 21:35
Lokalizacja: PRL- Świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: TAZ » pn lip 11, 2005 09:35

Najlepszy objaw to wybijające się opony i uczucie jakby koła były nie wyważone.



vwqnio1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: pn lip 11, 2005 13:34
Lokalizacja: R-m
Kontakt:

stuk stuk

Post autor: vwqnio1 » pn lip 11, 2005 14:05

U mnie stukało przy hamowaniu i to jak stukało .... na szczęscie tulejki wymionione i po kłopocie . Cennik 200 zł z robocizną



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 443 gości