woda w aucie - wiem że było ale mi już ręce opadają

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Lukasz_mk2
Forum Master
Forum Master
Posty: 1300
Rejestracja: sob lut 17, 2007 16:47
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Lukasz_mk2 » śr lip 23, 2008 23:34

a wie ktoś może jak wyciągnąć tą wykładzinę z przedniej części auta?? co trzeba rozkręcić?? mam nadzieję że nie trzeba demontować całej deski?? :grrr:


Obrazek

speedjack
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: śr lut 06, 2008 00:25
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

woda w aucie

Post autor: speedjack » czw lip 24, 2008 00:59

Witaj miałem wodę w aucie i w Mk2 i w Mk 3 też czasami. Radzę byś sprawdził przednie plastyki przy podszybiu i kanał dmuchawy nawiewu powietrza woda morze iśc jedną stroną , a pójdzie zawsze po najmniejszej lini oporu w MK2 poszła przez popękane plastyki na wlot powietrza dmuchawy a w MK3 po wymianie szyby- fachowcy od siedmiu!!!!!!!!!!
Przy źle założonym filtrze pyłku lub osłonie plastykowej filtra- woda idzie jak złoto.
pamiętaj po najmniejszej lini oporu. Super polecam auta z basenem.- Sorry to żart. Pozdrawiam


speedjack

paczuk9318
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:45
Lokalizacja: świdnica

Post autor: paczuk9318 » pn lip 28, 2008 12:29

nie wiem jak zdemontować wykładzinę ale wiem na pewno, że woda lubi lecieć po lince tak jak nadmienił kolega wyżej. Więc po lince i nadkolu na podłogę;) Ja też tak miałem a że nie dostałem tej uszczelki to sprawę załatwił uszczelniacz dekarski. Ale najpierw weź wiadro wody i polej po szybie nad wspomnianą linką i patrz co sie dzieje w środku coby się upewnić że to tamtędy leci



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 315 gości