Wydech Ulter

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

LordOmen
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 119
Rejestracja: sob cze 16, 2007 08:52
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Wydech Ulter

Post autor: LordOmen » wt lip 15, 2008 06:25

Witam. Kilka rzeczy moge powiedziec. Po pierwsze to nie slyszalem o tlumiku ultera, ktory "musi sie przepalic" ja wymienialem rok temu koncowy na zwykly w Ulterze w Bystrej. Montowali do vectry c gts tlumik wyjety prosto z pudelka (sportowy ulter oczywiscie) i samochod od razu mial "rasowy dzwiek". To samo w mial brat w corsie b 1.4si.
Moze ten tlumik kolego masz tylko z naklejka Ulter. Druga sprawa to moje osobiste przemyslenia. Jesli ktos chce miec "namiastke porsche czy ferrari" to napewno nie majac 15 letniego gti, ktory zamiast 115km ma ich pewnie 70. Co do Tico i jego osiagow to niektorzy powinni sie nim przejechac bo ponad 40KM w takiej puszeczce to sporo wiecej niz 60KM w ABD. Wiem bo mam ABU a Tico tez mialem koreanca. Uwazam ze piekna koncowka napewno doda samochodowi wyrazu ale sportowe wydechy zostawmy samochodom dla ktorych sa przeznaczone bo pozniej slysze na ulicy swierzby z g***nem zamiast silnika ale zamiast remontu glowicy wlasciciel ma z tylu piekna "ulter-pytunie kal.150mm". Koniec koncow kazdy niech robi co chce i wg. uznania ale jesli ociera sie o wiejski tjunink to lepiej to przemyslec.



Awatar użytkownika
lolo_golf
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2756
Rejestracja: śr mar 16, 2005 23:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: lolo_golf » wt lip 15, 2008 10:40

Ale po przepaleniu duzo glosniej chodzi... Miałem Ultera i własnie tak było. Może nie dużo głośniej ale slychać różnice.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 341 gości