[mk31.9 td] Krzywy wał

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
yellow
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 143
Rejestracja: wt lis 23, 2004 19:47
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: yellow » wt wrz 06, 2005 12:07

Mialem cosik podobnego u siebie. Kolo pasowe mi latalo na wszystkie boki. Musialem tylko kupic kolo rozrzadu + srube. Operacja bez wyciagania walu. Koszt 250 zeta (cos tam jeszcze robilem) + okolo 50 za kolo rozrz. Gdynia i okolice.


Grafik komputerowy, specjalista DTP
http://marcin.rokosz.biz

jansson
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pn lis 03, 2008 15:26
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: jansson » sob lis 15, 2008 02:01

Witam!
Proszę o pomoc. Od dwóch tygodni mój GTD stoi i czeka. Ścięło klin na wale silnika 1,9TD AAZ. Czy zna ktoś warsztat z oikolic Głogowa Młp./Rzeszowa/woj.podkarpackiego, w którym przeszlifowuje się końcówkę wału na "półksiężyc" bez wyjmowania silnika?
Help me, Janek


Janek

Awatar użytkownika
twardy
Forum Master
Forum Master
Posty: 1736
Rejestracja: pt lis 25, 2005 00:29
Lokalizacja: Lubin-Gorzelin
Kontakt:

Post autor: twardy » sob lis 15, 2008 05:25

jansson, radzę wsiąść w auto i pojeżdzić po warsztatach , ale jedz do conajmniej kilku . Mi ścieło klin i skrzywiło końcówke i wymieniłem wał na nowy ale kasy dość dużo poszło bo nowe uszczelki , nowy rozrząd , olej itp. A dopiero póżniej przypadkiem spotkałem mechanika do którego teraz jeżdżę i Pan Tadek szlifuje wałki bez wyciągania a już na pewno ich nie wymienia tak że kasa dużo mniejsza , pozdr i powodzenia.


10mm+1,3bara=1VSTD :-)

jansson
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pn lis 03, 2008 15:26
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: jansson » czw gru 11, 2008 21:24

Dzięki za radę twardy... Trochę popytałem - bo nie za bardzo mam czym jeździć :) ...uparcie szukam, bo wolałbym nie rozbebeszać tego silnika - chodził idealnie, nie brał oleju, itp. Kupiłem wprawdzie wał z AFN (1,9tdi), ale jeszcze poczekam i poszukam. Pozdro! Janek


Janek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google Adsense [Bot] i 172 gości