RP metaliczny dzwiek po wywaleniu strumienicy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » pn cze 23, 2008 11:49

dobra , ja teraz kombinuje jakby tu wyciszyc uklad, nie wiem co jest grane, ale zrobilem wczoraj 300 km i jest głosno :(
za głosno jak dla mnie :( nie mam kata, zamiast niego jest cygaro ( wprawdzie wsadzane ładny czas temu , ale ono i tak wiele nie daje w wyciszaniu , ) no i dalej mam srodkowy VFMa i na koncy dwururke i mimo ze ladnie wyglada :) to jest cos nie tak, buczy a pod obciazeniem jest tragicznie, jak naprzyklad jade w dwie osoby to pod jakas górke musze redukowac i krecic go wysoko bo tam jest ciszej . tak około 4 tys. napisze na technicznym , moze mi ktos pomoze :) bo przeciez tak sie nie da, zastanawiam sie czy czasem nie sprzedac koncowego w zamian za seryjnego jednorure, ale jak tez bedzie buczał to przeciez sie załamie, wcisne mu korek w d... i chyba to bedzie najlepsze wyjscie.


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

Awatar użytkownika
piotr_5
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 464
Rejestracja: czw paź 04, 2007 20:21
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: piotr_5 » pn cze 23, 2008 13:27

guti, moze jakies wibracje przenosi??mi tak dziwnie sie tlukla mata ta co jest nad ukladem wydechowym co ma chrnonic bude przed grzaniem jeszcze na starym wydechu...



Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » pn cze 23, 2008 13:59

piotr_5 pisze:moze jakies wibracje przenosi??mi tak dziwnie sie tlukla mata ta co jest nad ukladem wydechowym co ma chrnonic bude przed grzaniem jeszcze na starym wydechu...
raczej nie , ale zostało mi po panelach takiej pianki ktora kladzie sie pod panele ;D duzoo tego mialem , ładnie wrzucilem, przycisnalem kołem zapasowym i jest ciszej. troszke to bez sensu zebyjezdzic z pianka w bagazniku :D wprawdzie rzadko cos tam woze no, ale jak cos to kurde mniej rzeczy wejdzie, jakies zakupy czy cos, umówilem sie z kumplem na kanał , przy okazji jeszcze olej w skrzyni wymieniam:)

[ Dodano: Pon Cze 23, 2008 9:52 pm ]
no i pupa , wymiana oleju nic nie dala :( nie wiem co robic, rece mi opadaja, jak jest zimny jest ok, a jak goracy to musze przegazowac zeby wrzucic bieg, powiedzmy okolo 2- 3 tys zeby wskoczył R albo 1, reszta tez lepiej wchodzi przy przegazowaniu , w zaleznosi od zagrzania czasami pomoga przy 2 a czasami przy 3 tys. rece mi juz opadły, cos w skrzyni , ale co to ja juz odpadam, pomozcie :(


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 207 gości