Problem z odpalaniem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

marinowo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: ndz cze 05, 2005 22:45
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: marinowo » wt cze 10, 2008 18:51

Paweł Marek pisze:Prośba do wszystkich pytających w tym temacie.
Macie różne silniki, zagazowane lub nie. Absolutnie nie można upatrywać takiej samej przyczyny usterki, robi sie z tematu mirsz-masz marsz i jest bezwartościowy.
Temat należy sprecyzować, typ silnika ew. rodzaj instalki LPG. Wczesniej użyć wyszukiwarki bo o wszystkim tym było juz i dopiero potem zakładać własny.
cezarek, reset jest skuteczny tylko we wtryskach jednopunktowych
Ok a więc zacznę
Golf III 97 pełny wtrysk 1,6 AFT (101KM) + gaz sekwencja. Nie wiem czy to jakiś zbieg okoliczności czy może w końcu wpadłem na jakiś trop.... ale 2 razy z rzędu jak przerzuciłem na benzynę i przejechałem pare km i zostawiłem go tak na noc to odpalił za raz. Powiedzmy że instalacja jest tu przyczyną, tak więc co konkretnie ?? Może ktoś wie coś na ten temat?



Awatar użytkownika
kamilos33
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 309
Rejestracja: śr maja 28, 2008 11:55
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: kamilos33 » śr cze 11, 2008 07:10

Wczoraj podlaczylem GTI pod komputer i w sumie byly jakies 2 bledy, skasowal je bez problemu i powiem szczeze ze dzisiaj o 6 rano palil za jednym obrotem IDEALNIE, ale co do szarpania dalej bylo na poczatku, i po odpaleniu lekko falowaly obroty jak by mu ciezko bylo paliwo zasysac, chyba wymienie filtr paliwa jeszcze, bo pompa juz troche drozsza...


WWW --> http://www.lokaauto.pl

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 415 gości