nie wiem jak dobrze podswietlic pokretla w mk3 od nawiewow:(

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
bor0wy
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 114
Rejestracja: śr kwie 13, 2005 10:01
Lokalizacja: WM
Kontakt:

Post autor: bor0wy » wt cze 21, 2005 10:40

No ja to musze poprawic jeszcze pare rzeczy u siebie zeby byl ideal:)



Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » wt cze 21, 2005 12:10

A ja bedę zakładał neon wire od spodu i jak tylko bedę miał założone zapodam fotki na forum. Licznik zrobiłem na LEDach i wygląda zaj...



Adriannn

Post autor: Adriannn » wt cze 21, 2005 14:11

jak mozesz napisz mi na maila jak dokladnie krok po kroku podswietliles je i gdzie dokladnie wsadziles podswietlenie i pod jakim kontem swiatlo pada...:) pzdr



Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » śr cze 22, 2005 09:48

Jeszcze nie mam tego poskładanego do kupy, jak tylko będę miał gotowę zapodam fotki. Co do konta padania światła to nie ma znaczenia, ponieważ to jest neon. Zrobię foto story tak jak zrobiłem z podświetlanym Boxem na kasety i termometrem.



Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » czw cze 30, 2005 08:00

Tak jak mówiłem tak też zrobiłem. Na zaostrzenie apetytu w załączniku zdjęcie z godziny 21:00 i przedniej szyby zasłoniętej aluminiowym pokrowcem.
Jeśli ktoś jest zainteresowany mam dostęp do WSZYSTKICH części potrzebnych do zrobienia takiego podświetlenia i za jedyne 45+koszt wysyłki mogę sprzedać. W tej chwili mam dwa kolory, niebieski i czerwony.

Co do foto story jak to zrobić to zapodam po urlopie dokładny opis, ponieważ jak widzicie nie zamontowałem jeszcze tylko podświetlenia samych pokręteł. Jak będę to robił to zrobię dużo zdjęć i wszystko dokładnie opiszę.
Do piątku mam dostęp do internetu, potem przez dwa tygodnie urlop więc proszę o cierliwość.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.



Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » pt lip 01, 2005 08:19

A tak wygląda licznik podświetlony 7 ledami 5mm w moim wykonaniu



Gitner
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: śr lis 03, 2004 21:07
Lokalizacja: Z tłumu
Auto: Szukam... i NC700X

Post autor: Gitner » pt lip 01, 2005 13:26

rydzu pisze:Tak jak mówiłem tak też zrobiłem. Na zaostrzenie apetytu w załączniku zdjęcie z godziny 21:00 i przedniej szyby zasłoniętej aluminiowym pokrowcem
Mam taki sam efekt czerwonego podswietlenia deski zrobionego tylko przez podmiane foli w desce i wyswietlaczach na czerwona i wpieciu 2 zaroweczek ale tych z wyzszej polki. Co do pokretel nawiewu, bardzo fajne i potrzebuje takich wlasnie. To na LEDach, dobrze zrozumialem?

Pozdro
Gitner



Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » pt lip 01, 2005 15:22

Co do czerwonego podświetlenia zegarów to masz rację, ale spróbuj zrobić tak samo zniebieską folią i nie będzie juz takiego efektu. Co do regulacji nawiewów to nie jest to LED tylko Neon i po powrocie z urlopu wystawię kompletny zestaw do zrobienia poświetlenia w dziale sprzedam.

Pozdrawiam i do zobaczenia po urlopie. :metal:



LuKi_28

Post autor: LuKi_28 » sob lip 02, 2005 17:02

miałem ten sam problem w passacie światło jest rozpraszane światłowodem wystarczy go wyciągnąć i umyć.Zaświeci jak nowy, szkoda zabawy z ledami



Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » wt lip 12, 2005 22:49

Chyba plastik światłoprzewodzący, gdzie ty widziałeś światłowód w VW? skoro znalazłeś to gratuluję.

[ Dodano: Wto Lip 19, 2005 8:43 am ]
No i juz wróciłem z urlopu. Zestaw do podświetlenia panelu ogrzewania można kupić ode mnie w dziale sprzedam:
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=156709#156709

Opis jak dokonałem przeróbek dostępny www.rydzu.prv.pl/panel.html



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 459 gości