Kostka od szyb elektrycznych - opis

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Pablos891
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: sob sie 25, 2007 10:27
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Pablos891 » czw cze 05, 2008 13:20

@Paweł Marek: Nie ma sprawy, poradę zrobię jak tylko uporam sie z tymi szybami...

mam kolejny problem: umocowałem te magnesy jak należy, przybliżyłem do nich również czujniki, jednak z jednym siłownikiem jest problem. Mianowicie coś się dzieje z elektroniką.

Obrazek

ta elektronika gdy nie miała dobrze ustawionego czujnika obrotów działała na raty (w obie strony), ale gdy ustawiłem czujnik nie działa wcale. Podpiąłem samą elektronikę pod instalacje szyb i słychać cykanie przekaźników, jednak gdy do czujnika przysunę ten magnesik (nawet trzymając magnesik w ręce) tak jakby odcinało prąd w całej elektronice - nic nie działa. Ba nawet gdy magnes odsunę dalej nie działa. Żeby zadziałało muszę odpiąć i na nowo przyłączyć kostkę instalacji szyb... Przepiąłem inną elektronikę (też z prawej szyby tyle że przedniej) i wszystko działa jak należy (więc to nie wina silnika).
Czy to może być wina tego czujnika hallotronowego? Czy wogóle opłaca sie szukać przyczyny tej usterki, czy lepiej załatwić nową elektronikę? Ile taka część może kosztować?



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 315 gości