cos halasuje przt skrecaniu

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

MistiqChild
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 74
Rejestracja: pt cze 17, 2005 03:23
Lokalizacja: Wawa

Post autor: MistiqChild » wt cze 21, 2005 17:56

Witam ponownie
Z waszych wypowiedziach pojawia się ocieranie...
U mnie podczas ruszania z miejsca przy jednoczesnym skręceniu kół dochodzi do stukania. Nie jestem pewien ale chyab w prawym tylnym kole. Ten sam stukot nie pojawia podczas normalnej juz jazdy a tylko przy ruszaniu. Zastanawiam się co to może być? Może ktoś z was będzie mi mógł pomóc?

Pozdrawiam



cesiu99
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: ndz maja 15, 2005 12:35
Lokalizacja: włocławke
Kontakt:

Post autor: cesiu99 » wt cze 21, 2005 23:58

Witam
Mam podobne problemy z MK2. Podczas jazdy na wprost lub skręcania na płaskim terenie jest wszystko ok. Dopiero gdy pojawią się wyboje to podczas skręcania słychać głośne stukanie. Końcówki drążków już wymieniłem. Myślę, że może to być maglownica, ponieważ przenosi drgania z kół na kierownicę oraz podczas szarpania kierownicą na postoju w lewo i w prawo słychać stukot. Czy może to być też wahacz?? Jak to można sprawdzić??
Za odpowiedź z góry dziękuje.



Awatar użytkownika
daaroo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1784
Rejestracja: ndz paź 24, 2004 01:33
Lokalizacja: Skarzysko/Krakow
Kontakt:

Post autor: daaroo » śr cze 22, 2005 00:10

zmien gumy stabilizatora jeśli go masz



Awatar użytkownika
cobe
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: sob cze 11, 2005 00:04
Lokalizacja: Myślenice
Kontakt:

Post autor: cobe » śr cze 22, 2005 00:14

no wlasnie przy maksymalnym skrecaniu kol i rownoczesnym dodawaniu gazu slychac ten dziwny odglos i to praktycznie w prawa i lewa strone, wspomaganie mam ... ale chyba tzreba jechac na kanal :( ... dzieki za porade



cesiu99
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: ndz maja 15, 2005 12:35
Lokalizacja: włocławke
Kontakt:

Post autor: cesiu99 » śr cze 22, 2005 01:01

stabilizatora nie mam. Mam chęć wymienić maglownicę ale czy jest sens jak okaże się, że nic nie pomogło?? Nie wiem jak wahacze sprawdzić. Raczej stawiam, że to maglownica.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 152 gości