WGNIECIONY PRZEDNI ZDERZAK, CO ZROBIC? MK3

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
tomi_li
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 51
Rejestracja: śr lis 10, 2004 14:18
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Post autor: tomi_li » ndz cze 19, 2005 10:22

Sluchaj troche sie bawie razem z ojcem w spawanie plastikow i moja rada jest taka zdjac go jesli nie ma pourywanych uchwytow to wygrzac go dmuchawa (mowiles ze masz cos takiego) ale grzac nie w jednym miejscu tylko wieksza plaszczyzne i go naprostowac nie zadnym wrzatkiem bo bedziesz musial wylac z 10 lub wiecej litrow by go dobrze nagrzac. Jesli bywasz w koszalinie to moge Ci to zrobic za male pieniadze.

Pozdro.



Awatar użytkownika
Lukbro
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 315
Rejestracja: pn maja 23, 2005 09:13
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Lukbro » pn cze 20, 2005 10:35

tomi_li pisze:Sluchaj troche sie bawie razem z ojcem w spawanie plastikow i moja rada jest taka zdjac go jesli nie ma pourywanych uchwytow to wygrzac go dmuchawa (mowiles ze masz cos takiego) ale grzac nie w jednym miejscu tylko wieksza plaszczyzne i go naprostowac nie zadnym wrzatkiem bo bedziesz musial wylac z 10 lub wiecej litrow by go dobrze nagrzac. Jesli bywasz w koszalinie to moge Ci to zrobic za male pieniadze.

Pozdro.
sam zderzak uformowac czy tez jego mocowanie ?



Awatar użytkownika
Kapibara
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 960
Rejestracja: śr sty 19, 2005 22:18
Lokalizacja: Płaza/Chrzanów
Kontakt:

Post autor: Kapibara » pn cze 20, 2005 11:11

hmm a mi sie wydaje ze lepiej na poczatek bedzie tak zropbic. kiupic 3 browary zawolac 2 kumpli ty bedziesz grzal w miejscu wgniecenia a oni beda prostowac po bokach bez sciagania zderzaka, bwez wielkiej pracy i moze sie udac. a browary po ciezkiej pracy mozna wypic :bigok:



Awatar użytkownika
Corvax
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2577
Rejestracja: wt wrz 21, 2004 15:21
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Corvax » pn cze 20, 2005 15:18

to nie zderzak jest wgiety, tylko belka wzmocnienia czolowego - zdejmij atrape to bedziesz widział.


Pozdor
Corvax | A4 1.8tQ BEX | MK7 Alltrack 1.8TSI CJSB

Awatar użytkownika
Lukbro
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 315
Rejestracja: pn maja 23, 2005 09:13
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Lukbro » pn cze 20, 2005 22:42

Corvax pisze:to nie zderzak jest wgiety, tylko belka wzmocnienia czolowego - zdejmij atrape to bedziesz widział.

i BRAVO !! ten pan ma racje!
dzis ( przed twoim posem ;P ) sciagnąlem grilla zeby to obejrzec > i jest tak jak mowisz > po prosty belka w miejscu srodkowym wcisnieta jest ok 2 cm > jutro zastosuje odpowiednia dzwignie i to odegne i bedzie git ;)
na pewno pokarze fotki z efektem!! ;-)



Awatar użytkownika
Corvax
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2577
Rejestracja: wt wrz 21, 2004 15:21
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Corvax » wt cze 21, 2005 01:26

efekt będzie ok - trochę sie tylko trzeba namęczyc z odginaniem - wiem bo miałem ten sam problem u siebie, jednak u mnie sa 2 chłodnice - klima i nie była to prosta sprawa bo ta belka jest dość wytrzymała wtedy jak nie potrzeba - a jak potrzeba to wystarczy większy pies i szybkość w okolicach 40-50km/h - efekt jak na Twoich fotkach.


Pozdor
Corvax | A4 1.8tQ BEX | MK7 Alltrack 1.8TSI CJSB

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 155 gości