Woda w golfie [mk2]

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
vorlog
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 300
Rejestracja: czw sty 27, 2005 00:17
Lokalizacja: Dąbrowa Tarnowska

Post autor: vorlog » wt cze 14, 2005 22:43

Q.bak pisze:vorlog - piszesz że miałeś całkiem przemoczoną tą mate co jest pod wykładziną. Ja miałem identyczną sytuacje i ją wywaliłem (bo schąć nie chciała a do tego była w stanie szczątkowym), i teraz mam gołą blache i wykładzine. Przez to na pewno jest głośniej i naciąga mi sie wykładzina :/. Jak sobie z tym poradziłeś? tzn czego użyłeś w zamian?
pozdr
Akurat ta mata pozostała w jednym kawałku, schła faktycznie długo.
Jako zamiennik możesz zastosować gąbkę do wygłuszania (pianka poliuretanowa), taka specjalna, kolor szary, stosuje się ją do wygłuszania obudów urządzeń przemysłowych.
Jest o tyle specyficzna, że początkowo posiada grubość 4 cm, po ułożeniu pod wykładziną i wygnieceniu się z czasem, nie powraca do grubości wyjściowej, lecz dopasowuje się kształtem do miejsca położenia. Robiłem z niej podkład do wcześniejszego MK I, całkiem całkiem...
Jak nie uda Ci się zdobyć, daj znać na e-mail, mam jeszcze kawałki wystarczające na przód Golfa, mogę Ci zrobić prezent jeżeli pokryjesz koszt wysyłki.
A jeszcze jedno- ta goła blacha Ci nie dzwoni?
Ja wyłożyłem blachę warstwą ok. 5 mm pasty do wygłuszania nadwozi, zalałem na równo rowki w podłodze, producent ten sam co "Blachogumu", teraz akurat nie pamiętam, tyle że ta masa wysycha ok. 3-4 dni.
V.


Golf i Kałasznikow powstały na bazie tej samej filozofii-prostota, niezawodność i swoista elegancja...

Awatar użytkownika
Q.bak
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 151
Rejestracja: śr lut 23, 2005 16:53
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Post autor: Q.bak » śr cze 15, 2005 11:40

vorlog dzięki bardzo, jak bede miał troche czasu (w wakacje) to pokombinuje, sądze że uda mi sie coś dopasować, a co do dzwonienia to nic takiego nie zauważyłem (choć teraz jak sie zaczne przysłuchiwać to kto wie :P)
pozdr



Awatar użytkownika
vorlog
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 300
Rejestracja: czw sty 27, 2005 00:17
Lokalizacja: Dąbrowa Tarnowska

Post autor: vorlog » śr cze 15, 2005 21:37

Q.bak pisze:vorlog dzięki bardzo, jak bede miał troche czasu (w wakacje) to pokombinuje, sądze że uda mi sie coś dopasować, a co do dzwonienia to nic takiego nie zauważyłem (choć teraz jak sie zaczne przysłuchiwać to kto wie :P)
pozdr
Może nie tyle dzwonienie, co głuchy podźwięk od spodu auta, wywołany drganiami karoserii, szumem opon i dudnieniem tłumików.
V.


Golf i Kałasznikow powstały na bazie tej samej filozofii-prostota, niezawodność i swoista elegancja...

Awatar użytkownika
Much00l
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 62
Rejestracja: wt maja 17, 2005 12:09
Lokalizacja: Tarnów, Kraków
Kontakt:

Post autor: Much00l » ndz cze 19, 2005 17:28

jaka jest najlepsza folia do drzwi zeby je uszczelnic wie ktos ?



Awatar użytkownika
daaroo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1784
Rejestracja: ndz paź 24, 2004 01:33
Lokalizacja: Skarzysko/Krakow
Kontakt:

Post autor: daaroo » ndz cze 19, 2005 18:24

kup taką czarną grubą ok 1mm co sie daje na oczka wodne albo są też takie worki na smieci takie chyba 120 litrów i one mają czarną dość grubą folie.



Awatar użytkownika
alfikt
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 77
Rejestracja: pn cze 20, 2005 15:15
Lokalizacja: Świetokrzyskie

Post autor: alfikt » wt lip 26, 2005 07:56

Witam
Mialem zacieki w 3 Golfie II na boczkach drzwi strasznie ochydnie to wyglada.
Postapilem zgodnie z radami forumowicczow i zalozylem folie poniewaz ich nei mialem (dopiero 1 drzwi od kierowcy) boczek elegancko wyprałem.
Zadowolony biore sie wczoraj za mycie auta i po zabiegu zagladam do srodka a na samym dole boczek JEST MOKRY :( :( :( :niewiem:
COSI zle zrobilem tylko co ??
A moze to uszczelka ????
Kanaliki w drzwiach sa drożne !!!
Moze folia zbyt krotko ??
POMÓŻCIE



Awatar użytkownika
MrUkAs
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 805
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:03
Lokalizacja: Ostrzeszów
Kontakt:

Post autor: MrUkAs » śr lut 22, 2006 18:24

U mnie ten sam problem. PO stronie pasazera z tylu zawsze woda stoi, jak pada deszcz nachodzi wiecej... Czytam i piszecie o jakiejs folii, ale ja nawet nie mam pojecia gdzie ja mozna zalozyc i w jaki sposob...


www.SportCom.PL

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 482 gości