Nowe klocki - piszcza

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
mariosol
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 326
Rejestracja: czw gru 28, 2006 19:18
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Post autor: mariosol » śr kwie 16, 2008 07:57

Bronchicum pisze:
mariosol pisze:dzieki za uwage :-) wezme sie za to w przyszłym tygodniu.
i jak mariosol udało sie wyeliminować piszczenie? Mam ten sam problem tylko że mi piszczą nawet w trakcie jazdy.
zebrałem sie za to wczoraj,zniosłem komplet kluczy plaskich itp,odkreciłem kolo,zdjałem zaslepki i okazało sie ze zeby odkrecic klocki trzeba miec klucz trox o wiekszym rozmiarze niz miałem(jak ktos zna rozmiar prosze o podanie,interesuje mnie równiez rozmiar klucza do odkrecenia zderzaka). Zmuszony brakiem czasu(szkolenie na 14,pozniej 12 godzin do 6rano w pracy) musiałem przerwac prace i postanowiłem podjechac chociaz opony zmienic na letnie. Ale podczas wymiany przyjrzałem sie klockom,na oko nic nie widac ale wiadomo jak to jest na oko... Jak zakupie klucze i znajde kolejna chwile na rozbiórke to napisze czy przytarcie dało jakis efekt.

[ Dodano: 20 Paź 2008 14:03 ]
i jak mariosol udało sie wyeliminować piszczenie?
niestety nie udało mi sie sprawdzic tego rantu ale piszczenie ustało (w wakacje). ale za to pojawił sie dziwny metaliczny odgłos(na zimnym silniku zaciagam reczny i np. wysiadam z auta to wtedy wydobywa sie jakby metaliczne skrzypienie z tylnich hamulców,po zrobieniu paru km jest ok)? Wie ktos moze czy to naturalne jest czy moze cos z zaciskami sie dzieje?



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 138 gości