Potrzebuje schemat skrzyni biegów do 1.3

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

darek186
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 88
Rejestracja: czw kwie 10, 2008 12:10
Lokalizacja: dolnyslask

Post autor: darek186 » ndz kwie 13, 2008 15:14

Dzieki kolego porozkrecam jutro i zobacze co z tego wyjdzie :grin:



darek186
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 88
Rejestracja: czw kwie 10, 2008 12:10
Lokalizacja: dolnyslask

Post autor: darek186 » ndz kwie 13, 2008 15:31

Ale chcialbym panowie prosic jeszcze o ten schemat skrzyni wewnetrznej budowy.silnik 1.3 skrzynia 4 biegowa rok golfa 87 oznaczenia skrzyni nieznam.



ANTEKK1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sob lut 21, 2009 18:14
Lokalizacja: KROSNO

Re: Potrzebuje schemat skrzyni biegów do 1.3

Post autor: ANTEKK1 » sob lut 21, 2009 18:28

darek186 pisze:Witam,mam problem ze skrzynia biegów i chciałbym porosić o jakieś zdjęcie
a ścislej schemat skrzyni biegów do golfa II 1.3 poniewarz posiadam druga i chce z nich zlozyc jedna :hmm: prosze o jak najszybsza ospowiedz pozdrawiam.a moze ktos wie co stalo sie z ta pierwsza:otuz poprzedni wlasciciel wykrecil srubke ktora znajduje sie u dolu skrzyni po lewej stronie na przedniej stronie bo chcial sprawdzic stan oleju po wkreceniu nie chodzila mu jedynka dwujka i wsteczny nie mogl poprostu wbic zadnego z tych biegow wiec ja wywalil.Mi sie wydaje ze to srubka od regulacji wodzikow ale nie jestem pewien.prosze o pomoc


[ Dodano: 21 Lut 2009 17:30 ]
WITAM MIAŁEM RAZ TAKI SAM PROBLEM Z TA SKRZYNIA ALE NIE TRZEBA ANI SCHEMATU ANI WYCIĄGAĆ SKRZYNI BO TO ZBĘDNE I JEDNYM SŁOWEM GŁUPOTA WYSTARCZY SILNY MAGNES I NP ŚRUBOKRĘT!!! MAGNES PRZYKLEIĆ KOŁO TEJ ŚRUBY A ŚRUBOKRĘTEM POGRZEBAĆ TAK ŻEBY ZNALAZŁA SIĘ TA NAKRĘTKA MNIEJ WIĘCEJ NA ŚRODKU I WKREĆIĆ SPOWROTEM ŚRUBĘ ODKLĘIC MAGNES I GOTOWE MI TO ZAJEŁO 10 MINUT POWODZENIA POZDRAWIAM



przemaskite
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: czw gru 03, 2009 19:28
Lokalizacja: elbląg

Re: Potrzebuje schemat skrzyni biegów do 1.3

Post autor: przemaskite » czw gru 03, 2009 19:42

ANTEKK1 pisze:
darek186 pisze:Witam,mam problem ze skrzynia biegów i chciałbym porosić o jakieś zdjęcie
a ścislej schemat skrzyni biegów do golfa II 1.3 poniewarz posiadam druga i chce z nich zlozyc jedna :hmm: prosze o jak najszybsza ospowiedz pozdrawiam.a moze ktos wie co stalo sie z ta pierwsza:otuz poprzedni wlasciciel wykrecil srubke ktora znajduje sie u dolu skrzyni po lewej stronie na przedniej stronie bo chcial sprawdzic stan oleju po wkreceniu nie chodzila mu jedynka dwujka i wsteczny nie mogl poprostu wbic zadnego z tych biegow wiec ja wywalil.Mi sie wydaje ze to srubka od regulacji wodzikow ale nie jestem pewien.prosze o pomoc


[ Dodano: 21 Lut 2009 17:30 ]
WITAM MIAŁEM RAZ TAKI SAM PROBLEM Z TA SKRZYNIA ALE NIE TRZEBA ANI SCHEMATU ANI WYCIĄGAĆ SKRZYNI BO TO ZBĘDNE I JEDNYM SŁOWEM GŁUPOTA WYSTARCZY SILNY MAGNES I NP ŚRUBOKRĘT!!! MAGNES PRZYKLEIĆ KOŁO TEJ ŚRUBY A ŚRUBOKRĘTEM POGRZEBAĆ TAK ŻEBY ZNALAZŁA SIĘ TA NAKRĘTKA MNIEJ WIĘCEJ NA ŚRODKU I WKREĆIĆ SPOWROTEM ŚRUBĘ ODKLĘIC MAGNES I GOTOWE MI TO ZAJEŁO 10 MINUT POWODZENIA POZDRAWIAM


cześć,

mam pytanko mam skrzynie biegów do 1.6 diesla oznaczenie FF jest wyjęta z autka gdy wrzuciłem bieg już nie moge go zmienić co sie mogło zblokować ktoś miał taki problem?? ten metalowy "lizak" stoi jak wryty i nie można zrobić zadnego ruchu.

prosze o pomoc.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 550 gości