Piszczace hamulce podczas jazdy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

bithmore

Post autor: bithmore » pt kwie 11, 2008 09:32

Olafes jakie masz wkoncu te klocki ? Lucas czy nie Lucas? bo najpierw napisałeś lucas a potem , że JURID. U mnie jest właśnie takie pi-pi-pi tak jak piszesz zależy od prędkości. Nie wiem jakiej firmy mam teraz hamulce, ale w poniedziałek zmieniam na lucasa (tak mi doradził koleś w takim sklepie) no i nie chce tego efektu mieć dalej. Zmieniam bo mam totalnie starte i pewnie dlatego mi piszczą, ale chciałbym zmeinić na coś przyzwoitego odrazu. Aha zmieniać tarcze z przodu ? mają po 19mm a chyba min. jest 18.? jedna tarcza to koszt 130zł +klocki z przodu koło 100zł z miernikiem zużycia czy jak to się nazywa. Wymiana z przodu 2x tarcza+klocki+robocizna(100zł+260zł+70zł=430zł) wszystko firmy lucas. Opłaca się? ktoś używał tej firmy i może polecić? jak nie to co innego proponujecie :) Proszę o szybką odpowiedź czas goni :(



olafes
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: sob kwie 05, 2008 14:34
Lokalizacja: Lubuskie

Post autor: olafes » ndz kwie 13, 2008 20:54

Hej, u mnie zarowno klocki jak i tarcze sa nowe - ale nie ja je kupowalem, klocki sa Jurid ale uklad jest Lucasa (zaciski itd.), w tygodniu chce zalozyc tarcze Brembo i klocki Ferodo - podobno najlepsze zestawienie - caly komplet 250zl, wymiana gratis bo zrobie sobie na podworku. Pojawil sie tylko problem ze podobno tarcze wentylowane sa dwie rozne srednice !! wiadomo ze zmierze swoje i porownam, ale boje sie ze te co sa zalozone moga juz byc nie takie jak powinny - nie wiem jaka jest roznica w zaciskach w zaleznosci od srednicy tarczy. Jak tylko uporam sie z problemem i wreszcie piszczenie ustanie odezwe sie odnosnie rezultatu !! Pozdrawiam



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 199 gości