centralny na pilota

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
tchopz
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 109
Rejestracja: pt maja 05, 2006 15:33
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: tchopz » pn mar 31, 2008 00:34

U mnie w podobnym wynalazku drugi przycisk, który z pozoru nic nie robił, odpowiadał za "ciche zamykanie". Po jego wciśnięciu i zamknięciu wozu zmieniał się tryb pracy i niby wtedy zamyka bez mrugania. Nie wiem czy to prawda, bo nie podpiołem kierunków.
Zauważyłem natomiast, że w jednym z trybów (teraz już nie wiem który jest który ;) ) impuls jest dużo dłuższy niż w drugim i spokojnie wystarcza na zamknięcie szybra. W drugim szyber nie zdąża się zamknąć. Szyb elektrycznie sterowanych nie mam...


----------------------------------------------------
Sprzedam Golfa MK3 TDI 1Z 90KM 94r. New Orlean. [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=399008055[/url]

Awatar użytkownika
olafart
Corrado VR6 VSR
Corrado VR6 VSR
Posty: 586
Rejestracja: ndz sie 26, 2007 09:57
Lokalizacja: VWarszawa
Kontakt:

Post autor: olafart » śr kwie 02, 2008 07:59

dzieki wszystkim za porady! Podpiałem kierunki i teraz wszystko dziala- jeszcze nie sprawdzilem po co jest ten szary przycisk. na razie moduł domykania nie dziala- przynajmnije na tym nieb. przycisku. kumpel ma dokladnei takie same auto jak moje, tylkoo rok mlodsze, z podlaczonym takim zestawem i u niego okna sie domykaja, wiec na 100% ten zestaw obsluguje domykanie.... Kwestia tylko jak to ogarnąc...
pozdr :pub:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 243 gości