[Mk3] szumi łożysko w tylnim kole

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
pawlon159
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 124
Rejestracja: pn kwie 11, 2005 07:15
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: pawlon159 » ndz cze 05, 2005 11:40

Mariusz D. pisze:Pawlon159 widze ze mieszkach w tychach ja w mikołowie jak nie dasz rady to mozemy sie kiedys umówic u mnie w garażu i pomogę ci to zrobić, ja znam sklep gdzie SKF'y są po 35 zł a to jest chyba dobra cena. :pub:
Jeżeli dla niektórych banan nie jest prosty to powiem że ta wymiana jest prosta jak cholera, chyba że ktoś jest totalna łamagą to jedzie z tym do mechanika:) , was za takich nie mam, ale jak czasem się czyta niektórych komentarze to aż głowa człowieka boli, zastanawiam się czasem ile się co niektórzy uczyli samochodem jeżdzić :satan:

a co do ceny za łożyska to nie kupuje się części w pierwszym lepszym sklepie tylko trzeba trochę poszukać gdzie jest taniej prawda ????????
Spoko Mariusz. narazie jestem przed zmiana rozrządu, takze jak tylko podreperuje swoj skromny budżet to sie zgadamy co do wymiany tych łożysk. Dzieki !


Pawlon159
VOLKSWAGEN - DA WEISS MAN, WAS MAN HAT.

Mariusz D.
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 520
Rejestracja: śr sty 05, 2005 17:25
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Mariusz D. » ndz cze 05, 2005 22:17

A powiedz mi gdzie wymieniasz rozrząd i za ile bo ja mam tu koło mikołowa kolesi, którzy pracują w autoryzowanej stacji vw audi są naprawdę profesjonalni i robią fuchy u siebie w domu, ja tam wymieniałem w TDI i zapłaciłem 150 zł, tyle wiem że biorą partacze bo już wiele osób się nacieło na takich co brali za rozrząd nawet 250 zł, więc jakby co to zawsze możemy do nich podjechac razem i pogadać, bo tego już bym sam nie robił, choć jestem po technikum samochodowym i wiele razy wymieniałem rozrząd ale to na warsztacie a nie w garażu a tu jednak musi byc wszystko dokładnie zrobione. :bajer:



Awatar użytkownika
pawlon159
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 124
Rejestracja: pn kwie 11, 2005 07:15
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: pawlon159 » pn cze 06, 2005 10:44

Mariusz D. pisze:A powiedz mi gdzie wymieniasz rozrząd i za ile bo ja mam tu koło mikołowa kolesi, którzy pracują w autoryzowanej stacji vw audi są naprawdę profesjonalni i robią fuchy u siebie w domu, ja tam wymieniałem w TDI i zapłaciłem 150 zł, tyle wiem że biorą partacze bo już wiele osób się nacieło na takich co brali za rozrząd nawet 250 zł, więc jakby co to zawsze możemy do nich podjechac razem i pogadać, bo tego już bym sam nie robił, choć jestem po technikum samochodowym i wiele razy wymieniałem rozrząd ale to na warsztacie a nie w garażu a tu jednak musi byc wszystko dokładnie zrobione. :bajer:
Mariusz masz moze nr GG? to bysmy sie dogadali konkretnie. Moj numer GG: 5389027 (jimmy)


Pawlon159
VOLKSWAGEN - DA WEISS MAN, WAS MAN HAT.

Awatar użytkownika
mar_tec
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 322
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 16:03
Lokalizacja: GDAŃSK

Post autor: mar_tec » pt lip 22, 2005 08:31




Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 221 gości