Przepływomierz w 2E

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Dario84
Forum Master
Forum Master
Posty: 1431
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 15:37
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Kontakt:

Post autor: Dario84 » śr kwie 16, 2008 13:52

Odgrzeje kotleta: co sie stalo z listwa wtryskowa ?? Mam podobny problem z silnikiem 2E, tylko obroty jalowe nie zawieszaja sie a sa nierowne, i silnik przerywa podczas dodawania gazu do czasu az silnik sie zagrzeje do 90st.

Sprawdzone TPS, przeplywka, lambda, wszystkie czujniki,
Wymienione: aparat zaplonowy, cewka zaplonowa, lambda, przeplywka, filtry, swiece, przewody od swiec, krokowiec, TPS,

Prosze o podpowiedz co to moze byc.


CTR Tuning: CHIPTUNING, DIAGNOSTYKA, MECHANIKA, ELEKTRONIKA SAMOCHODOWA, HAMOWNIA GG:3995871 tel 693784122
Mój golfik: MK4 ASZ CTR
NASZE PRACE CTR: http://www.facebook.com/ctrtuning" onclick="window.open(this.href);return false;

BuBu mk2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 23:08
Lokalizacja: Bogatynia/Wrocław
Kontakt:

Post autor: BuBu mk2 » ndz maja 25, 2008 12:41

U mnie 1 cylinder na wolnych obrotach nie dostawał paliwa lub dostawał go za mało i efekt był taki, że chodził jakby na 3 cylindry, a skra była.



Awatar użytkownika
grelo1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 63
Rejestracja: pt lip 07, 2006 13:00
Lokalizacja: DW
Kontakt:

Post autor: grelo1 » ndz lut 22, 2009 00:37

Witam. Żeby się nie rozpisywać dam link do tematu już poruszonego na forum. Widzę, że przyczyny mogą być różne ale mam tam filmik i widać dokładnie co się dzieje z obrotami.

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2607294#2607294

Szukam rozwiązania swojego problemu. Kliknijcie na filmik, zobaczcie jak chodzi...katastrofa. Czekam na pomocne wskazówki


jest: AUDI C5 AFN+ i MK4 AJM
był: AUDI B6 AWX
był: Paseratti AVF w serii
był: MK4 TDI ASZ
był: Audi B5
był: 20 Jahre GTI TDI

...powoli do przodu. Teraz trochę szybciej.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 498 gości