Żarówki 90/100 W

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
danioo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1095
Rejestracja: wt maja 15, 2007 22:56
Lokalizacja: JaVWorzno
Kontakt:

Post autor: danioo » śr sty 16, 2008 20:13

Nikt nie powiedział, że mówimy coś o Philipsach - sam je mam 55W (H7)

mowa tutaj o tanim badziewiu za np. 19,99 za komplet o mocy 90 / 100 W

Jak już pisałem, widziałem wypalone mocowanie H1 po takiej setce.


zapraszam do oceny mojego golfika:
[url]http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=159996[/url]


[b]Kupię ciemne kierunki w zderzak ori FER lub HELLA[/b]

Awatar użytkownika
artur14/
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 111
Rejestracja: ndz lis 11, 2007 07:20
Lokalizacja: EKU
Kontakt:

Post autor: artur14/ » czw sty 17, 2008 10:02

to właśnie u mnie prezesso podglądał te żarówki . za komplet dałem 30 zł nic się nie wypala nie ciągnie za dużo prądu ( bo i takie opowieści słyszałem ) a drogę widać dużo lepiej . jeżdżę na nich już dość długo i jest ok


VWOLF

Awatar użytkownika
Arczi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 350
Rejestracja: wt sty 18, 2005 21:09
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Post autor: Arczi » czw sty 17, 2008 16:18

artur14/ pisze:to właśnie u mnie prezesso podglądał te żarówki . za komplet dałem 30 zł nic się nie wypala nie ciągnie za dużo prądu ( bo i takie opowieści słyszałem ) a drogę widać dużo lepiej . jeżdżę na nich już dość długo i jest ok
Tzlko pryz okayji wsyzstkich oslepiasy tzmi swiatlami.


1.9 TDI 110 PS i 247 Nm. ( + wtryski 216)
A to link do mojego golfika.
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1363601#1363601

Sprzedam Golfa gg.23238162 tel. 721164930

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » czw sty 17, 2008 19:15

wracając do ceny. Firma Tungsram tonie jest badziewie, to jest stara postkomunistyczna firma węgierska, z licencją Osrama i ma dobre wyroby. A teraz jak już ktoś się zdecyduje się na oślepianie przeciwników to niech sobie zobaczy ile kosztują w sklepie Tungsramy 100/90.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
artur14/
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 111
Rejestracja: ndz lis 11, 2007 07:20
Lokalizacja: EKU
Kontakt:

Post autor: artur14/ » pt sty 18, 2008 09:39

Arczi pisze:
artur14/ pisze:to właśnie u mnie prezesso podglądał te żarówki . za komplet dałem 30 zł nic się nie wypala nie ciągnie za dużo prądu ( bo i takie opowieści słyszałem ) a drogę widać dużo lepiej . jeżdżę na nich już dość długo i jest ok
Tzlko pryz okayji wsyzstkich oslepiasy tzmi swiatlami.
jeżeli światła są dobrze ustawione to jak można kogoś oślepiać? po prostu jest troche jaśniej . wiadomo że aż takiej różnicy między takimi żarówkami a zwykłymi to nie ma


VWOLF

Awatar użytkownika
Gr@rM!
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 553
Rejestracja: czw sie 02, 2007 23:53
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Post autor: Gr@rM! » pt sty 18, 2008 10:36

artur14/ pisze:
Arczi pisze:
artur14/ pisze:to właśnie u mnie prezesso podglądał te żarówki . za komplet dałem 30 zł nic się nie wypala nie ciągnie za dużo prądu ( bo i takie opowieści słyszałem ) a drogę widać dużo lepiej . jeżdżę na nich już dość długo i jest ok
Tzlko pryz okayji wsyzstkich oslepiasy tzmi swiatlami.
jeżeli światła są dobrze ustawione to jak można kogoś oślepiać? po prostu jest troche jaśniej . wiadomo że aż takiej różnicy między takimi żarówkami a zwykłymi to nie ma
A moga, a jak ktos jedzie na dlugich to nie oslepia Cie?? Oczywiscie ze tak i pdoobnie jest z tymi zarowkami, a z tyg na tydzien widze ze tylko przybywa takich kierowcow posiaqdajacych owe zarowki. Pozdro


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1971948#1971948][size=134][color=grey][b]AFNik by Gr@rM! [/b][/color][/size][/url]

[img]http://img91.imageshack.us/img91/1672/podpissr.jpg[/img]

Awatar użytkownika
Szosownik
Forum Master
Forum Master
Posty: 1307
Rejestracja: sob lis 25, 2006 23:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Żarówki 90/100 W

Post autor: Szosownik » pt sty 18, 2008 11:51

prezesso pisze:Czy mogę zastosować żarówki 90/100W do reflektoró H4?
jeszcze sie tego Paweł domyśl
jakbyś mnie oślepił do kopów bym ci nasadził



Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » pt sty 18, 2008 12:59

Gr@rM! pisze:A moga, a jak ktos jedzie na dlugich to nie oslepia Cie?? Oczywiscie ze tak i pdoobnie jest z tymi zarowkami, a z tyg na tydzien widze ze tylko przybywa takich kierowcow posiaqdajacych owe zarowki. Pozdro
na długich kazde swiatla raza po oczach , ja jezdze na setkach od 4 lat, raz tylko lampe wymienialem bo mi piesek potłukl głowa , a ogolnie nie stwierdzilem zuzycia odbłysników, wymienilem tylko instalacje na mocniejsza , zalozylem przekazniki, kostki nowe, wsuwki i wszystko mam przygotowane do swiateł, minusik jest taki ze moze troszke szybciej szkla wysychaja z błotkiem :D ,ale jak swiatla sa czyste to klekajcie narody i nikt mi nie mrugal ze go oslepiam , dobrze wyregulowane swiatelka to podstawa. Najlatwiej jest nic nie wiedzac wyrazac opinie, typu "wszystkich" itp, załoz jeden z drugim setki , wyreguluj swiatla i w droge na próbe, zobaczymy czy "wszyscy" beda olepieni . ehhh


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

Awatar użytkownika
Gr@rM!
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 553
Rejestracja: czw sie 02, 2007 23:53
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Post autor: Gr@rM! » pt sty 18, 2008 16:04

guti pisze:
Gr@rM! pisze:A moga, a jak ktos jedzie na dlugich to nie oslepia Cie?? Oczywiscie ze tak i pdoobnie jest z tymi zarowkami, a z tyg na tydzien widze ze tylko przybywa takich kierowcow posiaqdajacych owe zarowki. Pozdro
na długich kazde swiatla raza po oczach , ja jezdze na setkach od 4 lat, raz tylko lampe wymienialem bo mi piesek potłukl głowa , a ogolnie nie stwierdzilem zuzycia odbłysników, wymienilem tylko instalacje na mocniejsza , zalozylem przekazniki, kostki nowe, wsuwki i wszystko mam przygotowane do swiateł, minusik jest taki ze moze troszke szybciej szkla wysychaja z błotkiem :D ,ale jak swiatla sa czyste to klekajcie narody i nikt mi nie mrugal ze go oslepiam , dobrze wyregulowane swiatelka to podstawa. Najlatwiej jest nic nie wiedzac wyrazac opinie, typu "wszystkich" itp, załoz jeden z drugim setki , wyreguluj swiatla i w droge na próbe, zobaczymy czy "wszyscy" beda olepieni . ehhh
Postaw obok siebie 2 identyczne auta jeden na 60 drugi 100 z przekaznikami. Ustaw dobrze swiatla i sam sie przekonaj ktory Cie oslepia :) I nie mow mi ze nic nie wiem bo akurat o tym cos wiem :)


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1971948#1971948][size=134][color=grey][b]AFNik by Gr@rM! [/b][/color][/size][/url]

[img]http://img91.imageshack.us/img91/1672/podpissr.jpg[/img]

Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » pt sty 18, 2008 22:12

Gr@rM! pisze:Postaw obok siebie 2 identyczne auta jeden na 60 drugi 100 z przekaznikami. Ustaw dobrze swiatla i sam sie przekonaj ktory Cie oslepia :) I nie mow mi ze nic nie wiem bo akurat o tym cos wiem
wyobraz sobie ze kolega ma serie , a ja mam setki obydwoje mamy swiatła dobrze wyregulowane, moje swieca na biało a jego lekko zółtawo i nic mnie nie razi. kolega ponadto ( brat tego z zołtawymi swiatłami ) ma setki w Polo i ilekroc sie z nim mijam wiem ze to on bo swiatła sa białe, ale nie raza.


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

Awatar użytkownika
Gr@rM!
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 553
Rejestracja: czw sie 02, 2007 23:53
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Post autor: Gr@rM! » sob sty 19, 2008 00:34

guti pisze:
Gr@rM! pisze:Postaw obok siebie 2 identyczne auta jeden na 60 drugi 100 z przekaznikami. Ustaw dobrze swiatla i sam sie przekonaj ktory Cie oslepia :) I nie mow mi ze nic nie wiem bo akurat o tym cos wiem
wyobraz sobie ze kolega ma serie , a ja mam setki obydwoje mamy swiatła dobrze wyregulowane, moje swieca na biało a jego lekko zółtawo i nic mnie nie razi. kolega ponadto ( brat tego z zołtawymi swiatłami ) ma setki w Polo i ilekroc sie z nim mijam wiem ze to on bo swiatła sa białe, ale nie raza.
a to dziwne bo ja wlasnie tak zrobilem i mnie jakos swiatlo razilo :)


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1971948#1971948][size=134][color=grey][b]AFNik by Gr@rM! [/b][/color][/size][/url]

[img]http://img91.imageshack.us/img91/1672/podpissr.jpg[/img]

Awatar użytkownika
artur14/
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 111
Rejestracja: ndz lis 11, 2007 07:20
Lokalizacja: EKU
Kontakt:

Post autor: artur14/ » sob sty 19, 2008 23:34

to jak ty mijasz ksenony? te to dopiero daja!!!!


VWOLF

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 272 gości