"ulepszacze" zabezpieczajace silnik

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

anaba255
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 611
Rejestracja: śr lut 27, 2008 22:46
Lokalizacja: SCZ
Auto: mk3
Silnik: 1Z
Kontakt:

Post autor: anaba255 » śr lut 27, 2008 23:51

nalałem dodatek ceramiczny[nie pamiętam jakiej firmy] do mojego mk 1 D, co zaówarzyłem to tródniej odpalał na zimnym silniku, a wczesniej nie miałem takich problemów.Oprucz tego nie zauwarzylem zadnych pozytywnych efektow, moze silnik troch ciszej pracowal i tyle. Moje zdanie jest takie, ze lepiej zainwestowac w lepszy olej. Ale jeśli z silnikiem jest wszystko ok nie ma sensu nic robic, regularnie wszystko wymieniac. Na tomiast jesli bierze olej to pewnie przez uszczelniacze na zaworach, nie wiem jak w benzynie ale w ropniaku to koszt 2-3 zl za sztuke. Wymiana jest prosta bez sciagania glowicy, morzna zrobic samemu, tylko potrzebne jest taki specjalny klucz.



Awatar użytkownika
twardy
Forum Master
Forum Master
Posty: 1736
Rejestracja: pt lis 25, 2005 00:29
Lokalizacja: Lubin-Gorzelin
Kontakt:

Post autor: twardy » czw lut 28, 2008 09:06

Szosownik pisze:czyli twierdzisz że jak u mnie bierze olej to ceramizer może coś pomóc?
u mnie ciekło delikatnie z chłodniczki oleju po dodaniu stp do oleju przestało.


10mm+1,3bara=1VSTD :-)

Awatar użytkownika
Mirekmiro
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 170
Rejestracja: pn gru 11, 2006 16:24
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: Mirekmiro » czw lut 28, 2008 12:29

wczoraj ogladalem polska jazde na TVNturbo i robili test ceramizera na skodzie favorit,narazie go wlali porobili pomiary i maja przejchac iles tam km i w nastepnym odcinku ma byc test bez oleju:) niby mam byc wiarygodny bo podobno robia to chlopaki z jakiegos forum i na skode zrzucilo sie 30osob:)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: IronShadow0Zew i 503 gości