Lewe lusterko dziwne zachowanie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

vc20ne

Post autor: vc20ne » pt gru 14, 2007 20:07

Niemiec pisze:
greg pisze:a pokrętło masz ustawione na co? na 0 czy też grzanie czy na jedno z lusterek to raz a dwa to włączasz grzanie tylnej szyby i oba nie grzeją?
Nie mam pokrętła :) Mam dwa przyciksi (L) i (P), a jak włączam grzanie tylnej szyby, to ona grzeje, ale lustra nie :(
to masz taki sam przycisk jak ja. grzanie lusterek jest razem z tylną szybą.



greg

Post autor: greg » pt gru 14, 2007 23:48

Niemiec, możesz dać fotkę tego sterowania?



Awatar użytkownika
BARTEK W.
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 55
Rejestracja: ndz gru 02, 2007 13:37
Lokalizacja: Janów Lubelski
Kontakt:

Post autor: BARTEK W. » ndz gru 23, 2007 14:38

No właśnie jak jest z tym grzaniem lusterek w IV, każda wersja to posiada, tzn gdy włącze ogrzewanie szyby tylnej to i lusterka będą ogrzewane( będą ciepłe szkła)?



greg

Post autor: greg » ndz gru 23, 2007 14:42

BARTEK W. pisze:będą ciepłe szkła)?
jak najbardziej - przetrzesz mokrą ręką i widać jak odparowują (nie mówię że latem ale zimą widać)



Awatar użytkownika
Rodżi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: pt lip 20, 2007 20:19
Lokalizacja: Wwa
Kontakt:

Post autor: Rodżi » śr gru 26, 2007 03:38

Panowie u mnie w Mk4 na początku poruszały się lusterka oddzielnie (ustawiam lewe - rusza się tylko lewe, ustawiam prawe - rusza się tylko prawe). Dopiero ostatnio zauważyłem że coś się ZMIENIŁO i ustawiając lewe prawe też się rusza, a ustawiając prawe - lewe ani drgnie. Nie wydaje mi się żeby to był standard... prędzej rzeczy się "same" psują niż naprawiają... a u mnie początkowo lusterka chodziły niezależnie.



mlodyuk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: śr maja 16, 2007 18:13
Lokalizacja: bristol/wrocław

Post autor: mlodyuk » śr gru 26, 2007 10:47

[quote="Rodżi"]Panowie u mnie w Mk4 na początku poruszały się lusterka oddzielnie (ustawiam lewe - rusza się tylko lewe, ustawiam prawe - rusza się tylko prawe). Dopiero ostatnio zauważyłem że coś się ZMIENIŁO i ustawiając lewe prawe też się rusza, a ustawiając prawe - lewe ani drgnie. Mam dokladnie to samo przedtem tego nie bylo. a co do grzania lusterek musze jeszcze sprawdzic z zalaczonym podgrzewaniem tylnej szyby ktora defacto nie dziala. kontrolka swieci ale paski nie grzeja. ktos sie orientuje jak sie dobrac sie do przewodow tylnej szyby zeby nie polamac tego plastiku na tylnej klapie??
Ostatnio zmieniony śr gru 26, 2007 10:48 przez mlodyuk, łącznie zmieniany 1 raz.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 330 gości