165 km/h v-max

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

szakma
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: pn kwie 04, 2005 13:00
Lokalizacja: Polanica Zdrój

Post autor: szakma » pn paź 29, 2007 10:58

jacumba pisze:
haps pisze:ludzie czy wam nie szkoda hajsu na wache 98 do tego samochodu?! zreszta ten silnik i tak tego nie wykorzysta, taka wacha to do autek z silnikami 100km z 1dm3 pojemnosci silnika a nie do naszych prostackich motorkow
jaha oczywicha
chosen pisze:moze nie wiesz tego, ale lejąc 98 a 95 auto spala mniej paliwa. Potwierdzone testami.
Tak tylko chcialem napisac odnosnie tego 98 a 95.
tak potwierdzone na dużych silnikach, takich duzo powyzej 2 litrów a w naszych autach te róznice są baaardzo znikome..
Prawdziwą różnicę w spalaniu odczułem w Toyocie Avalon o pojemności 3.0 V6 tamta paliło ok. litra mniej 98 niż 95, natomiast jak miałem 1,8 Golfa ABS to zero różnicy. Natomiast faktem jest inna praca silnika w zimie.

[ Dodano: Pon Paź 29, 2007 10:00 ]
jacumba pisze:
haps pisze:ludzie czy wam nie szkoda hajsu na wache 98 do tego samochodu?! zreszta ten silnik i tak tego nie wykorzysta, taka wacha to do autek z silnikami 100km z 1dm3 pojemnosci silnika a nie do naszych prostackich motorkow
jaha oczywicha
chosen pisze:moze nie wiesz tego, ale lejąc 98 a 95 auto spala mniej paliwa. Potwierdzone testami.
Tak tylko chcialem napisac odnosnie tego 98 a 95.
tak potwierdzone na dużych silnikach, takich duzo powyzej 2 litrów a w naszych autach te róznice są baaardzo znikome..
Prawdziwą różnicę w spalaniu odczułem w Toyocie Avalon o pojemności 3.0 V6 tamta paliło ok. litra mniej 98 niż 95, natomiast jak miałem 1,8 Golfa ABS to zero różnicy. Natomiast faktem jest inna praca silnika w zimie. żeby było śmieszniej to ostatnio zatankowałem przez pomyłkę swojego TDI Verwą 98 zanim sie zorientowałem, że leje benzynę do diesla to miałem już 43 litry w baku :) Pierwszy raz taki numer wyciąłem ...



Awatar użytkownika
KonradC
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 176
Rejestracja: pn paź 08, 2007 15:43
Lokalizacja: Podlasie

Post autor: KonradC » pn paź 29, 2007 11:07

Na A4 mielismy jakies 210. fakt po tym jak wyrzucil kat.
No bo katalizator zabiera jakieś 80KM
Kolego te 210 to tak samo możliwe jak jazda 150 maluchem pod górkę



Awatar użytkownika
GTI KR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 498
Rejestracja: ndz paź 21, 2007 16:40
Lokalizacja: Nysa
Kontakt:

Post autor: GTI KR » pn paź 29, 2007 18:49

możecie wierzyć lub nie ja nie zachwalam swojego auta tylko auto kumpla i nie mam w tym zadnego interesu tak bylo i już. A te osiągi które wcześniej wymienilisci to zadna rewelka bo 170 wyciagal 60-cio konny mk2 1.6td mojego ojca, lub wczesniejszy mk2 1.3 tego samego kolegi.


BB (borówka, bandit ...)

Awatar użytkownika
shift
Forum Master
Forum Master
Posty: 1494
Rejestracja: sob lip 07, 2007 23:10
Lokalizacja: pomorze środkowe

Post autor: shift » pn paź 29, 2007 19:14

no cuż nasze ABU też mogą latać po 2 paczki ale my poprostu jesteśmy wolnymi kierowcami :grin:



Awatar użytkownika
GTI KR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 498
Rejestracja: ndz paź 21, 2007 16:40
Lokalizacja: Nysa
Kontakt:

Post autor: GTI KR » pn paź 29, 2007 19:26

jak wczesniej pisalem nie wiem jaka ma skrzynie. Bo jak pierwszy raz do nigo wsiadlem to jesli chodzi o przyspieszenie to odrazu pomyslalem porazka. Potem jak wyciagnal kata bylo czuc różnice.


BB (borówka, bandit ...)

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 253 gości