czy nie za duzo za amortyzatory??

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » pn paź 22, 2007 21:23

toma1985, sam kup czesci i gotowe zawiez mechanikowi i sie wtedy zapytaj ile Ci krzyknie, w razie czego pilnuj mechaniora bo w Rsku sa tacy magicy ze zaloza inne albo czasem wogole nic nie zrobia i kase wezma. Jak Ci powie ze on musi kupic czesci to paragonik na kazda czesc , z nazwa cena itd ma Ci wreczyc w lape, po zakonczeniu pracy wez tez oczywsicie jakis paragon , fakture ,zeby w razie czego sie nie wyprał ze Cie nie zna.


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

Awatar użytkownika
norek111
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5456
Rejestracja: wt sie 07, 2007 21:30
Lokalizacja: POLSKA

Post autor: norek111 » pn paź 22, 2007 21:27

i tak drogo dla ciebie moze tanio ja naprawiam swoje autko sam i wymieniam to co nawala jak masz MK3 to mozemy poruwnac stan techniczny (guti) :pub:
Ostatnio zmieniony pn paź 22, 2007 21:32 przez norek111, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
szwendak
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 96
Rejestracja: sob lut 03, 2007 15:14
Lokalizacja: TORUN
Kontakt:

Post autor: szwendak » pn paź 22, 2007 21:28

Zapytaj tego mechanika con wlicza w ten 1000?
Amorki przód 300 zł
Amorki tył 200 zł
odbojniki ok 50-60 zł(może sie myle)
bendx ok 60 zł
poduszka pod ślnik( ja płaciłem dokładnie 113 zł,ale to było z 3 lata temu)za tą dużą z przodu.
Weż pod uwagę,że przy tylnych amorkach u góry są takie metalowo-gumowe podkładki u mnie wymagały wymiany,ale ceny nie pamiętam.
Jeśli wlicza te części + geometrie oczywiście to nie jest aż tak źle.
Tylko niech kupi markowe amorki a nie jakiś szajs.
Na monroe ja mam 2 lata gwarancji.
Jeśli sie zdecydujesz to pilnuj tego mechanika aby wszystko założył nowe.


110 TYŚ. I MKNIEMY DALEJ!!!

Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » pn paź 22, 2007 21:47

norek111, jeezu interpunkcja człowieku bo sie kupy dupy nie trzyma, nie mam MK III jakbys nie widzial w avatarze, calosc za czesci wynosi ok 700-800 zł , wiec za sama robote 200-300 zł i to jest cena ok, a co do napraw to wiedz ze ja tez wszsytko robie sam:) Mechanika moj golf widzial jak ostatnio kumpla holowalem do serwisu fiata.


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

Awatar użytkownika
norek111
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5456
Rejestracja: wt sie 07, 2007 21:30
Lokalizacja: POLSKA

Post autor: norek111 » pn paź 22, 2007 21:51

orasz temat kolego (guti) daj luz



Awatar użytkownika
szwendak
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 96
Rejestracja: sob lut 03, 2007 15:14
Lokalizacja: TORUN
Kontakt:

Post autor: szwendak » pn paź 22, 2007 21:52

Myślę,że jak wszystko będziesz kupował w jednym sklepie to może i jakiś fajny upust dostaniesz. Jak ja wymieniałem u siebie to opuścili mi trochę.
Teraz kupuje w sklepie Arpol w Toruniu, biorę na znajomego ma warsztat i do 36 procent upustu.


110 TYŚ. I MKNIEMY DALEJ!!!

Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » pn paź 22, 2007 22:21

toma1985, polecam Ci sklep ALberta Gieronia, na bartodziejach naprzeciw białego koscioła, koles zazwyczaj nie ma nic na stanie , ale zamawiasz i na nastepny dzien bedziesz mial, a jak postarasz sie rano jechac to w ten sam dzien mozesz miec po poludniu. Facet ma dobre ceny i mozesz pytac o rabacik jak wszystko bierzesz u niego, a jak Ci zalezy na czasie to jadac w kierunki centrum , na przeciwko starego młynu zielonki jest sklepik ( burdel tam jest straszny bo ciasno) ale koles zazwyczaj ma wszystko na stanie, to jest taki maly sklepik , do ktorego sie wchodzi po schodkach, obok budynku jest parking z reklama bodajze Carefourra. Facet ze sklepu nazywa sie Białas, jakbys szukal go po nazwisku miedzy znajomymi. Tam tez mozesz prosic o rabacik:)

[ Dodano: Pon Paź 22, 2007 10:22 pm ]
norek111 pisze:orasz temat kolego (guti) daj luz
:green_fuck:


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 403 gości