Jakie żarówki H 4

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » sob paź 20, 2007 19:29

wiem ze bedziecie krzcyczec co niektorzy byc moze na mnie ,ale ja mam załozone 100Watt, Firma Narva bodajze( niedopuszczone do ruchu drogowego podobno), przekazniki oczywiscie tez sa:) Jedni mowia ze niszcza odbłysniki ( nie stwierdzilem) , drudzy mowia ze raze innych kierowców ( zle wyregulowane 60Watt tez beda razic) jeszcze mi sie nie zdazyło zeby jadac na swiatłach mijania ktos mi mrugal zebym zmienil na postojówki :P
Swieca fantastycznie jak sie ma oryginalne lampy( ja mam jakies zamienniki ) i mam pytanie,c zy jakbym powiedzmy załozyl zarowki te ze zwiekszona jasnoscia czy jak to tam sie zwie, to bedzie w podobnie do "setek" ? Spotkal sie ktos z testem albo z damymi zarowek 100Watt , zebym mogł porownac czy sa jakies widoczne roznice ( bo jak wiadomo w przypadku kolizji gdy sie ktos uczepi to moge miec problem jak sie okaze ze mam cos czego ne powinienem miec , moge powiedziec ze wchodzac do sklepu i proszac sprzedawce o dobre zarowki , wcale mnie nie poinformowal ze nie na drogi one sa, wiec skad mialem wiedziec :) ) i jak to wyglada cenowo ? bo np jedna setka kosztuje cos koło 10zł. Sorka ze sie tak wtracilem ale po co zakladac nowy temat jak tu mozna go jeszcze troszke pociagnac. dzieki.


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 184 gości