Pomocy!!! - podłączenie alarmu!!!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

dukem
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 687
Rejestracja: wt lis 30, 2004 14:46

Post autor: dukem » wt kwie 26, 2005 00:44

Moze cos z ustawieniami centralki...moze masz ustawiony tryb serwisowy (u mnie takowy jest) gdzie przyciski pilota wtedy steruja tylko centralnym zamkiem jezeli nie masz zamka to nie steruje niczym tak naprawde tylko daje znac kierunkami o teoretycznym zamknieciu i otwarciu...
Napisz jaki masz alarm dokladnie to moze cos wymyslimy np poszukamy instrukcji itd...albo poprostu ktos z nas juz ma wlasnie taki sam...



krzychugor

Post autor: krzychugor » śr kwie 27, 2005 17:59

Panowie. Dzięki wielkie!!!! :grin: Cały alarm już chodzi i bardzo mnie to cieszy :bigok: Jeszcze mam tylko problem ze sterowaniem centralnym zamikiem ale myśle że to wina zasłabego siłownika. Pozdrawiam i dzięki za pomoc :hmm:



dukem
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 687
Rejestracja: wt lis 30, 2004 14:46

Post autor: dukem » śr kwie 27, 2005 23:45

Hmm...napisz cos dokladniej o tym zamku moze nie koniecznie chodzi o silownik bo ja u siebie zalozylem silowniki 3,5kg po 15 zl/szt i chodza jak zloto...w mk2 nie powinny byc wieksze potrzebne...
Moze byc jeszcze sprawa ze masz za mala wytrzymalosc pradowa obwodu na ktorym masz zasilanie centralnego (np za cienikie przewody) bo z tego co mi sie wydaje to silowniki jednak troche mocy potrzebuja...



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 158 gości