Sportowe sprezyny do zwyklych amorkow!!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

gopiter
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 600
Rejestracja: ndz paź 22, 2006 10:46
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Post autor: gopiter » pt lip 04, 2008 19:16

Jesli masz w planach wymiane amorkow to zastanow sie nad Kayaba.Sa to bardzo dobre amorki w dobrej cenie.Co do Sachsa to kiedys tez byl bardzo dobry ale ostatnio cos sie popsul.Rozmawialem ostatnio z kumplem ktory prowadzi hurtownie motoryzacyjna i powiedzial ze na chwile obecna nie poleca ludziom Sachsa gdyz sporo reklamacji ostatnio ma na niego.Natomias jesli chodzi o Kaybabe reklamacje sa sporadyczne praktycznie zerowe.Jestem w stanie w to uwierzyc gdyz jakies 20tys. km temu wymienilem kompletne sprzeglo Sachsa i po 2 tygodniach od wymiany padla linka a teraz huczy lozysko oporowe.Takze cos z tym Sachsem jest nieteges.


Było MK3 - obecnie w trakcie poszukiwań następcy...

diabelskiPocisk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: czw mar 27, 2008 20:40
Lokalizacja: Myślenice

Post autor: diabelskiPocisk » pt lip 04, 2008 19:26

a myslalem ze sachs to porzadna firma wiec sie musze rozgladnac za innyni a bilsteim?



gopiter
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 600
Rejestracja: ndz paź 22, 2006 10:46
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Post autor: gopiter » pt lip 04, 2008 20:10

Bilstein jest oczywiscie klasa sama w sobie ale jest drogi.Tak jak pisalem w poprzednim poscie zainteresuj sie Kayaba.To naprawde bardzo dobre amorki i do tego w przystepnej cenie.Zreszta to nie tylko moja opinia ale tez wielu uzytkownikow tego forum.
Ostatnio zmieniony pt lip 04, 2008 20:11 przez gopiter, łącznie zmieniany 1 raz.


Było MK3 - obecnie w trakcie poszukiwań następcy...

Awatar użytkownika
2ass
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 100
Rejestracja: pt lis 03, 2006 15:18
Lokalizacja: Wroclaw

Post autor: 2ass » pt lip 04, 2008 20:57

a ja z cala odpowiedzialnoscia odradzam zakladania seryjnych amortyzatorow do skroconych sprezyn, ja mam H&R -35mm i lipa na maxa na poczatku bylo nawet znosnie ale juz chyba sie wytlukly i to po krotkim czasie, wiec sluchajac kolegi z forum jedyny jak narazie ktory mi doradzil z zawiszeniem, wstawiam bilsteiny, wlasnie auto dzis trafilo na warsztat w poniedzialek powinienem oblatac, tak czy siak ja mowie stanowcze NIE



gopiter
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 600
Rejestracja: ndz paź 22, 2006 10:46
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Post autor: gopiter » pt lip 04, 2008 22:21

2ass rozumiem ze wstawiasz B6 :bajer: .Bo jesli zwykle to nie rozumiem dlaczego mowisz stanowcze NIE?Na jakich amorkach miales te H&R'y i w jakim byly stanie jak zakladales sprezyny?


Było MK3 - obecnie w trakcie poszukiwań następcy...

Awatar użytkownika
2ass
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 100
Rejestracja: pt lis 03, 2006 15:18
Lokalizacja: Wroclaw

Post autor: 2ass » sob lip 05, 2008 01:17

gopiter pisze:2ass rozumiem ze wstawiasz B6 :bajer: .Bo jesli zwykle to nie rozumiem dlaczego mowisz stanowcze NIE?Na jakich amorkach miales te H&R'y i w jakim byly stanie jak zakladales sprezyny?
Tak wstawiam B6, teraz ma Delphi, a wstawialem nowe, bo poradzono mi ze moga byc seryjne amorki do tych sprezyn, to pisze juz poraz ktorys tam, w moim przypadku wogole sie to nie sprawdzilo i odradzam, tani polsrodek jak dla mnie



diabelskiPocisk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: czw mar 27, 2008 20:40
Lokalizacja: Myślenice

Post autor: diabelskiPocisk » ndz lip 06, 2008 19:40

to dlaczego panowie sprzedawcy mowia ze seryjne amorki sa przystosowane do sprezym -40?



Awatar użytkownika
2ass
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 100
Rejestracja: pt lis 03, 2006 15:18
Lokalizacja: Wroclaw

Post autor: 2ass » ndz lip 06, 2008 21:54

ignorancja, ale to tylko domysl.



diabelskiPocisk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: czw mar 27, 2008 20:40
Lokalizacja: Myślenice

Post autor: diabelskiPocisk » pn lip 07, 2008 18:57

a co myslicie jakbym zalozyl takie amory http://moto.allegro.pl/item394128838__a ... seat_.html na sprezyny weiteic -40



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 240 gości