Jakie amory na przod do MK3.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » ndz kwie 17, 2005 09:17

A czy ja napisałem że nie mozna, jasne że można zresztą sa proste w robocie jak mówisz.


TUTENHAMON

Awatar użytkownika
arkop
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 184
Rejestracja: wt sie 31, 2004 15:40
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: arkop » ndz kwie 17, 2005 09:22

TUTENHAMON pisze:A czy ja napisałem że nie mozna, jasne że można zresztą sa proste w robocie jak mówisz.
mam jeszcze jeden problem i nie wiem jak sobie z nim pradzic piszczy mi jak jest sucho przy skrecaniu..
nie jest to pasek,sworzenie,poduszki,amortyzatory...i nie wiem co (dzwięk jakby guma o gume kiedy sa wytarte)
Czy to mogą byc koncówki drążka..czy drązek..
Patrzyłęm to drązek nie bo on jest cały w gumie i tam woda raczej sie nei dostaje



wojteks
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 701
Rejestracja: ndz lut 06, 2005 18:24

Post autor: wojteks » ndz kwie 17, 2005 16:53

czy masz wspomaganie, przy pełnym skręcie piszczy pompa wspomagania lub pasek ją napędzający



Awatar użytkownika
arkop
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 184
Rejestracja: wt sie 31, 2004 15:40
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: arkop » ndz kwie 17, 2005 17:54

mam ale na wylonczonym silnku tez tak jest i nie azleznie czy pelen czy nie skret
:crazy:



wojteks
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 701
Rejestracja: ndz lut 06, 2005 18:24

Post autor: wojteks » ndz kwie 17, 2005 18:14

może potrzeba drugiej osoby aby położyła rękę na różne elementy i jak piszczy (trze) to może wyczuje w którym elemencie, drążek czy gałki czy jeszcze cos innego

albo jakiś srodek do konserwacji gumy i popsikać osłony gałek i sworzni, może na górze kolumny piszczy (tam jest łożysko i gumy do nadwozia)



Awatar użytkownika
arkop
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 184
Rejestracja: wt sie 31, 2004 15:40
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: arkop » ndz kwie 17, 2005 18:54

tak pewnie bede musial zrobic napewno nie pasek,pompa,poduszki,sworznei bo to nowe zotsaje tak jak mowisz albo koncowka drązka albo cos tam jeszcze jest gumowego sciagam etke 6.0 pl to zobacze sobie co tam jest



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 264 gości